Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én érzem úgy, hogy ebben a...

Én érzem úgy, hogy ebben a témában van a legtöbb olyan ember aki nem képes elfogadni a másik válaszát és a legtöbben itt tartják magukat tökéletesnek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 17:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Témakörben. Bocs! Gyerekvállalás, nevelés.
2016. dec. 12. 17:33
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Jól érzed.
2016. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Neked van időd az összes kategória kérdéseit olvasni?
2016. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon jól érzed!
2016. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

korrekt

ha válaszolok itt tuti lefele megy a százalékom bár nem vég meg de érdekes tény :D

2016. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Csak egy pár kategóriát szoktam olvasgatni, de tény hogy valóban itt tuti lepontoznak ha már nem osztod egy-két " tökéletes" anyuka véleményét.

Azért szerencsére nem mindenki ilyen gyepes itt ☺

2016. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, hogyan válaszolsz. Ha nem véleményt írsz, hanem csak kizárólagosan a kérdésre válaszolsz, akkor többnyire nem. Mondok egy példát:


Nemrég felháborodtak anyukák egy kérdezőn, aki a szoptatás témakörben írt egy kérdést. A kérdés a szoptatás egy kivitelezési módjára irányult. A legtöbben azon haborodtak fel (jogosan, nem jogosan, az most mindegy), hogy ilyet egyáltalán kérdez. Azok rendre 30-40 %-ot kaptak. Gondolom, a kérdező is nyomta a piros pacsit.

Azok azonban, akik tárgyilagosan leírták vélemény nélkül, hogy miért nem kivitelezhető az, amit leír, azok 80-90%-ot kaptak.


De!

1. A terhes vagyok-e topik katasztrófa... Orvosként írok, és folyton 30%-okat kapok, ha le merem írni, hogy mennyire minimális az esélye a teherbeesésnek... Már nem is válaszolok ebben a témában.

2. Milyen legyen a gyerek neve kérdések is rettenetesek ilyen téren. Ott is szeretik a válaszolókat lehúzni.

3. A mi a véleményetek kezdetű kérdéseket érdemes messze kerülni, ha érdekel az, hogy hány százalékos hasznosságú a válaszod. Ez a kérdés is iilyen :)


Egyébként a politika topik is kabaré, ott még durvábban megy az, amire rákérdeztél.

Legjobb a tudományok kategória szerintem.

2016. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%

A tudományok témakörben többnyire egymás popsinyalogatása folyik, kivéve, ha valaki leleplezi az akadémikus begyepesedett meglátásokat.


(Az akadémikusság legalább 75% / 80%-a kuruzslás, ez mára már bizonyított, de hatalmi okokból még mindig mossák a diákok agyát az egyetemeken, és hivatalosan nem fogadják el még mindig a leleplezések java részét, csak apránként.)


A gyermeknevelés részben amit tapasztalok, az többek között az, hogy felvilágosult és tapasztalt szakmabeliek válaszát gyakrabban pontozzák le azokéhoz képest, akik valami bulvár magazinból vett divat módszert preferálnak...


...na meg akik a globalizált világ ártalmaival nem törődve nevelnek, a szokás hatalma miatt, na meg azért, mert "jaj, a többség mit szólna, ha birkaként nem követném őket, a többségi szokást" (akárcsak az akadémikusok...)

2016. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Vallás témakör is szuper, ott kevesen vannak és mindenki nyomja a magáét, kb. mindenkit be lehet azonosítani. Itt sokkal normálisabbak az emberek szerintem.
2016. dec. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát a pofim leszamad néha attól milyen válaszak hasznosak.

Na igen meg a név kérdés az nagyon szokott tetszeni nekem is ahogy irták itt.

Az alázás megy látatlanba!

Én is szoktam válaszolni, kérdezni ebben a témakörben (gyerekvállalás, nevelés) és javarészt lepontoznak.

2016. dec. 13. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!