Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fel szoktátok díszíteni a...

Fel szoktátok díszíteni a lakást karácsony előtt? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem
2016. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Horgolok 1-2 mikulas zoknit, par hopelyhet + hopehely matrica az ablakra 😀
2016. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem.

A gyerek kedvéért most kikerült az ablakba 1 db papírból kivágott téli tájkép (adományként vettük az ovi kari vásárán).

2016. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Én igen. Nappali csillárra nagy gömbök, ajtók fölé girland apró díszekkek, bejárati ajtóra koszorú, ablakokba fényfüggöny. 2 lányom van, és imádom a karácsonyt.
2016. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Igen, ablakdiszeket teszunk, karacsonyi aprosagokat teszunk ki, egoket, ilyesmi. De mar egy ideje kint vannak, most hetvegen a karacsonyfat is fel fogjuk disziteni.
2016. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fent vannak már lassan 3 hete. Karácsonyi díszek, gyertyák, matricák az ablakon, ajtó előtt hóemberes dísz. Nem viszem túlzásba, de nekem ez hozzátartozik a karácsonyi készülődéshez.
2016. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Feldiszetesnek nem mondanam. A ket bejarati ajtora raktam egy-egy nagyobb diszt, illetve a gyerekszoba ablakban van egy. Ezen kivul van 3 mikulasdisz itt-ott (nappali-konyha, allandoan koltoztetik a gyerekek) es egy tabla van a konyhaban, amin visszaszamoljuk a napokat Karacsonyig.

Kb 4-5 eve vettem ezeket, kint van ilyenkor 3-4 hetig es elpakolom. Engem nem igazan motival a diszites, sot, epp azt szeretem, ha minden natur es letisztult, de a gyerekeknek ez tetszik, igy raszanom evente azt a 2x 5 percet.

2016. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Adventi koszorú.

Bejárati ajtóra egy kisebb dísz.

Az egyik ablakra tappancsokkal raktam egy 'meleg fehér" színű fényfűzért, kb. 30 égővel.

2016. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze.


A bejáratnál kopogtató. Az ebédlőben asztali dísz. A nappaliban adventi koszorú. Szerte a lakásban ledes füzérek, ledes gyertyák, mécsesek, világító díszek. A tükrökön öntapadós fényfüzérek és az ablakokon fényfüggönyök.

2016. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekünk is hozzá tartozik az ünnephez. Ajtón karácsonyi koszorú, bent az asztalon adventi koszorú, itt-ott egy-egy gömb, ablakban egyszínű melegsárga (vagy hogy hívják) világító dísz. Minden letisztult, a csicsát nem bírom, de mi ezzel hangolódunk már az ünnepekre. Nagyon szeretjük a karácsonyt a férjemmel, a kisfiam meg amikor meglátta a kivilágított ablakot, nem tudott hova lenni az örömtől. Nagyon aranyos volt.
2016. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!