Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy fiú,...

Mennyire gyakori, hogy fiú, lány gyermek után a harmadik bab a ismét fiú legyen a sorban?

Figyelt kérdés
Nekem az tűnt fel, hogy 1+2, vagy 2+1 a gyakori, azaz olyannal nem találkoztam, hogy a középső gyerek lenne egyedül eltérő nemű.
2016. dec. 19. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
50%.
2016. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Az ismerősi körömben így alakultak:

-3 lány

-lány-fiú-lány

-fiú-lány-fiú

-lány-lány-fiú(2x is előfordul ilyen kombináció)


Most több nem jut eszembe, akik hárman lennének testvérek.

2016. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes, mert az n ismerősi körömben is úgy van, ahogy írod, és nálunk is úgy lesz.
2016. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem is gyakoribb, de azt ugye látod, hogy 2 halmazt hoztál létre ezzel a csoportosítással. Az egyik egy nagyobb: "a figyelt alany"-nak kettő helyet hagytál (utolsó, első), míg a másik, szűkebb halmazba csak egy (a középső) hely maradt. Tehát elvileg dupla annyinak kellene lennie a nagyobb csoportnak. mint az általad keveselltnek.


Mi amúgy a testvéreimmel a ritkábba tartozunk. Azt mondják pszichológiailag ez a jobb, én ezt nem érzem...

2016. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Unokatesóméknál fiú-lány-fiú a sorrend
2016. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk a sorrend: fiú-lány-lány.
2016. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Nincs ilyen mintázat, legalábbis statisztikailag nem kimutatható egyelőre. Azt, hogy lány lesz- e vagy fiú, meghatározza az együttlét ovulaciotól számított ideje, a hüvely aktuális környezete, valamit genetikai adottságok.
2016. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Én 3 ilyen családot is ismerek, emellett a 3 lányból ismerek kettőt és egy lány-fiú-fiú jutott még eszembe.
2016. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

anyumék fiú lány lány. nála fiú fiú edig kislány. b.nomeknel 3 fiú van. másikaknál fiú fiú lány. egy másik lány fiú lány.

en drukkolok nektek hogy úgy jöjjön ahogy szeretnétek.

2016. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Én sok ilyet ismerek, ahol a középső màs nemű. Nincs szàmottevő különbség.

Ahogy olyan sincs hogy a csak fiú vagy csak làny tesók vannak többen.

Nàlunk is fiú- làny- fiú a sorrend.

2016. dec. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!