Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik főképp gyerekkori emlékei...

Akik főképp gyerekkori emlékeik miatt nem szeretik a karácsonyt: mit tanácsoltok, mit ne tegyek, ha nem akarom, hogy majd a gyerekeim is így érezzenek felnőttként?

Figyelt kérdés
Nekem sem maradtak szép emlékeim, vagy csak egészen kicsi koromból. Későbbről annyi, hogy anyukám pánikszerűen takarít, fáradt, ezért neheztel ránk és igazából nagyon rossz a hangulat. Soha nem készültünk együtt, soha nem sütöttünk, nem díszítettük fel a lakást. Nem vágytam semmi extra ajándékra, de kisgyerekként valami kis játékra.... mindig hasznos ajándékokat kaptam, vagy olyat, hogy érezni lehetett, a szüleim csak gyorsan vettek valamit, de egy percet nem gondolkodtak azon, minek örülnék. Pl. három egymást követő karácsonyon kaptam fürdőköpenyt. Megfogadtam, hogy ezeket másképp csinálom. De annyi minden elronthatja a békés, jó hangulatot... nálatok hogy volt?
2016. dec. 20. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pont ilyen volt karácsony nekem is gyerekoromba

Nálunk takaritok karácsony elött ,ha belefér akkor ablak pucolás is van de nem egy nap alatt takaritok ki lakást hanem 1 hét alatt ,ajándékokat decemberbe veszem meg rendelem meg ajtora teszek ki egy karácsonyi diszt veszek adventi koszorut ,gyerekek kapnak adventi csokikalendáriumot

Bejglit veszem nem csinálom ,mézeskalács tésztáját is veszem csak ki kell fomázni és disziteni ezt gyerekel csináljuk,lesz tiramisu mert azt gyorsan megtudom csinálni ,rántot halrud rizsel menü ,és este nagyfiaimal diszitjük a fát fel ,és az ajándékok másnap reggelre teremnek fa alatt minden évben lefotozuk fát ajándékokal együtt ,másnap reggel meg örömel keresik meg az ajándékokat és ilyenkor pizsamába társasozunk épitünk ,játszunk egésznap ,mivel nálunk ajándék osztás 25.én van 24 a kisebbik fiam szülinapja van tortázunk

És ajándékát is megkapja szülinapit .

2016. dec. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
És sütiket sem egy nap alatt csinálom meg hanem több nap alatt 2-3 nap egyik nap mézes kalácsot diszitünk másik nap tiramisut készitek .nem csinálok nagy felhajtást már 24.én .
2016. dec. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!