Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elváltként hogyan élitek meg,...

Elváltként hogyan élitek meg, hogy nem tudtatok teljes családot biztosítani a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Körülöttem mindenkinél van apa,anya,gyerekek.Mi csak 2en vagyunk.Nem lesz már olyan,h 3an menjünk vhova,vagy együtt csináljunk vmit is.Vagy apa,vagy én vagyok a kicsivel.Nincs teljes család.Nem tudom ezt feldolgozni.Nem magam miatt.Elszúrtam a gyerekem életét.
2016. dec. 26. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Má miért szúrtad volna el??

Rengeteg elvált szülő van, és a gyerekeik nnekik is felnőnek.

Én is elvált szülők gyereke vagyok, mégis felnőttem és nincs semmi bajom.

2016. dec. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem csak ti válatok el, több ezer család ünnepelte így a karácsonyt.

Meg több ezer úgy, hogy délelőtt tízkor már anya és apa is idegbeteg, ebédre kétszer összevesztek, szentestére már senki se beszél senkivel.


Abból kell kihozni a legtöbbet, ami van. Pl. hogy te soha nem leszel egyedül karácsonykor, van kinek sütni, ajándékit venni, van aki átkarol és megpuszil. :)

2016. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ziel a gondolkodással nem szabad gyereket nevelni, te még létezni se. A gyerek nem attól lesz boldog, hogy teljes családban nő fel, hanem attól, hogy szeretetben nevelik. Sokra megy két szülő mellett, ha azok nem szeretik egymást.

Az én szüleim elvaltak, amikor 5 éves voltam de soha nem éreztem úgy, hogy valami hianyozna. Volt apám is, anyám is, csak épp nem azonos időben. Nem zavart, hiszen volt két otthonom és tudtam, amikor az egyikkel vagyok, a másikhoz megyek majd, aki ugyanúgy szeret. Ennyi.

2016. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as ott a pont. Ìgy igaz.
2016. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy szúrtad el, bár anyámék váltak volna el, legalább lett volna gyerekkorom! Mikor én váltam én is azt hittem hogy életem végéig egyedül maradok a lányommal, most mégis 2 éve kapcsolatban élek. Nekem úgy egy év kellett hogy túltegyem magam a váláson, de utána boldogabbak voltunk ketten nyugalomban, békességben mint anno bármikor mikor még teljes volt a kép. Sajnos ma már az lesz a ritka ha egy házasságot a halál választ el, nem jó ez így persze, de csak ettől nem fog egy egészséges gyerek élete kisiklani.
2016. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

kedves utolsó, hány éves volt a kislányod mikor elválltatok? Ő hogy viselte? milyen a kapcsolata az apukával?

2016. dec. 26. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
4 éves volt, jól viselte mert mi is normálisan viselkedtünk egymással, a kapcsolatuk is jobb volt mint előtte. Mindenki megnyugodott és arra tudtunk koncentrálni hogy a gyerekkel minél tartalmasabban töltsük el az időt, nem vette el az energiánkat az, hogy egymást kínlódjunk elviselni.
2016. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!