Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szüléstől való félelem elmúlik?

A szüléstől való félelem elmúlik?

Figyelt kérdés
Másfél éve kezdődött az az érzés hogy gyereket szeretnék, ami egyre fokozódik. Terhesség és a kisbaba gondolata nagyon tetszik, csak a szülés az ami még nagyon ijesztő számomra. Ha már mégjobban fogom akarni a babát akkor már a szülés sem lesz ijesztő? Magyarul ha tényleg készenáll az ember a gyerekvállalásra akkor már nincs benne félelem? Vagy honnan lehet ezt tudni? Most úgy gondolom hogy 1-2 éven belül jöhetne a baba. Sajna az anyagiak is beleszólnak. Addigra lesznek meg a megfelelő körülmények. 31N
2016. dec. 28. 12:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez úgy van, hogy akarod a gyereket és teherbe esel. Aztán van néhány hónapod, hogy megszokd a gondolatot, hogy meg kell születnie. Meg fog születni valahogy, teljesen függetlenül attól, hogy mennyire félsz. De azt megjósolni nem tudja senki, hogy hogyan fogod megélni.
2016. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

A császár 100x könnyebb, ha félsz, kérd azt.

Kettő szülésem volt. A természetes hadd ne mondjam, mennyivel volt rosszabb, mint a császár....

Lelkileg azert viseli meg egyes kismamákat a császár,mert sürgősségi. (Ez nyilvan a rosszabb). De ha egy előre tervezett császár és sima szülésről beszélünk, 1000000x császár.

Amúgy, elfog múlni.

2016. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Kései Sirató ***** válasza:
Aha, igen, elmúlik. A szülés után :)
2016. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én világ életemben nagyon féltem a szüléstől, úgy voltam vele kb., hogy majd altatásban szedjék ki vagy nem tudom :D terhesség alatt bele sem gondoltam, hogy lesz, közvetlenül előtte napokban szabályosan rettegtem, nem aludtam, sírtam...de, amikor beindultak a dolgok, akkor egy csapásra elmúlt a félelem, olyan természetes volt akkor már minden. Most meg már, hogy tudom milyen, nem félnék a második előtt. :)
2017. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!