Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbaba mellett hosszú haj?...

Kisbaba mellett hosszú haj? Ti mit kezdtek vele?

Figyelt kérdés
Már 2éve növesztem, szép is meg régen volt ilyen hosszú. Viszont most igy baba mellett nem tudok vele mit kezdeni. Ti mit csináltok vele, hogy frizurátok is legyen és ne csak összefogva lógjon?
2016. okt. 31. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Hajfánkkal kontyot készítek,vagy besütöm kúpvassal,és úgy tűzöm fel lazán.
2016. okt. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, hogy neked mi a frizura, de nekem az egyszerűen befont haj is az.
2016. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Befonom. Felkotom.

Amikor megyunk valahova, szinten felkotom, amikor ugy jon ki megmosom es beszaritom kivasalom.:) mell alá èrő hajam van.

2016. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a felkötött haj is frizura. Egyébként konty, lófarok, fonás.
2016. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Konty körbe tekerve egy fonattal,két"copfba" befonni,fonásból is van sok féle,youtubeon vannak videók nézz onnan :)
2016. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt rovid hajam, nem vagyok öregasszony. Egyszerűen felkötöm.
2016. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát a frizura az lenne amikor nem csak begumizom lófarokba. Néha én is beszáríton, de kb az első szoptatásig bírja...aztán újra csak felgumizom.

Akkor lehet utánanézek pár fonós videónak.

Nekem is ciciig ér.

2016. okt. 31. 10:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthon fel szoktam kötni, mert zavar, ha csinálok valamit, kint meg ki szoktam engedni, megszokta a gyerek, nem cibálta, inkább nézegette. Sosem volt gond. Viszont a nyakláncot meg a lógós fülbevalókat száműztem egy időre.
2016. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a derekamig ér, 8 hónapos a fiam, előszeretettel tépi:D Én kontyszerű valamit csavarok belőle egy vékony hajgumival.
2016. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A derekamig ér,3 gyerekem van.Felkötöm,kontyba rakom,befonom,vagy hajráffal hátrafogom.Ha van időm hajmosás után felcsavarom,hagyom,hogy úgy száradjon meg(ami 2-3 óra kérdése),utána csini loknijaim lesznek.Mivel a hajam alapból göndör,nem "lógja","rúgja" ki pár óra alatt,napokig olyan marad.
2016. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!