Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek már ovis a gyerek...

Akiknek már ovis a gyerek miért nem megy dolgozni jobb otthon?

Figyelt kérdés

Ez nem egy provokatív kérdés.


Csak érdekel hogy ki hogy van ezzel.

Vannak olyanok akik akkor se mennek dolgozni mikor már iskolás a gyerek.

De miért? Ennyire lusták?

Ha lenne lehetőségük dolgozni menni miért vannak inkább otthon?


2017. jan. 2. 16:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Ha megteheznénk, hogy ehy fizezésből éljünk, én sem dolgoznék. Nem lustaságból, hanem mert jobban suetetek a gyetekeimmal foglalkozni. Egyébként szeretem a munkám, sokat tanultam, hogy ezt csináljam, de érzem az időhiányt. Tehát ha választani kellene, maradnék otthon. Szerintem aki nem dolgozik, vagy szerencsés, vagy nincs hova visszamennie, és kényszerből marad otthon. De biztos van aki szimplán lusta.
2017. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Bocs az elgépelésekért.
2017. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%
első, ha óvodában vannak, akkor se tudsz velük foglalkozni
2017. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
Viszont aki csak 8 órában tud(na) visszamenni, az nem ér oda a gyerekéért az oviba:(
2017. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
21%
utolsó miért? 8-16ig van munkaidő, ovi pedig 17ig.
2017. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
50%

Nekem kényszer megoldás lenne majd a gyet. Mivel sehová nem vesznek fel kb három gyerekkek majd,vagy mindig beteg lesz valamelyik.

Mi amit szeretnénk majd megvenni házat,ha meglesz pár év múlva,mire aktuális lesz,az 140nm. Hát abba lenne mivel ellennem gyerekek nélkül is. De mint írtam is,jó eséllyel egyik mindig beteg lesz.

Én szivem szerint 4-6orában dolgoznék,ha lenne ilyen,mert korai kelés,három gyerek összepakolás,indulás,kiszórás,munka,összeszedés,haza,tanulás és házimunka... Egy mp idő nem marad rájuk kb,még úgy se hogy párom mindenbe segitene.

2017. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
47%
57 %-os, kapaszkodj meg, de nalunk csak negyig van ovi.
2017. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Harom gyerek mellett is lehet dolgozni, en sem hasznaltam ki a GYET-et. Mivel szukseg volt az en fizetesemre is.

Ismerek not, aki 42 eves, a legkisebb gyereke 11 eves, de azota is otthon van. Ot gyereket szult. Eszebe sem jut munkat keresni.

2017. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Azt írod nem provokatív, de azért máris lusta, aki otthon van!

Mit gondolsz, otthon nincs meló? Csak az számít neked munkának, amiért egy cég fizetést ad? Anyád sem dolgozott soha egy percig veled, és nem dolgozott a háztartásban?


Nem tudom hányadik válaszoló: 8-16ig már szinte nincs munkahely! Nem csak olyanok vállalnak gyereket, akiknek ettől eddig szól a munkaidő. Léteznek például kereskedők is a világon.

2017. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
3.! Elhozhatom ebéd után őket, ha otthon vagyok, nem kell estig bent lenniük.
2017. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!