Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekekkel melyik a...

Kisgyerekekkel melyik a legjobb belföldi nyaralóhely?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ szerintem mit szerettek?-túrázni, fürdeni?
2017. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Balcsira mennék, közvetlenül vízparti szállodába.
2017. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk olyan hely vált be, ami egészen közel van. :) Többek közt pont ezért, mert ha bármi gond van, egy fél óra alatt otthon vagyunk kocsival, és el tudjuk hozni, ha valami kell, stb.

Egy csendes, kellemes kis kempinget választottunk, ahol van strand, szép a város, és van szórakozási lehetőség, van hová beülni enni, lehet a kicsikkel is programokat találni, stb.

Nekik édes mindegy, hogy 300 km-re vagy 30 km-re vannak otthonról, nekünk pedig megnyugtató volt a tudat, hogy annyira mégsem mentünk el messzire.

Szerencsére semmi gond nem volt, haza se akartak inkább jönni, és minden évben felhozzák, hogy jó lenne újra visszamenni, de már inkább csak egy-egy napot ott strandolunk nyáron.


Már kicsit bátrabban és messzebb utazunk. :)

De egyáltalán nem bántam meg, hogy két kisgyerekkel elsőre "itthon" nyaraltunk.

2017. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi!


a legjobb lenne ha volna fürdésre is lehetőség meg kirándulni is.

2017. jan. 4. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Menjetek Tatára! Nagyon szép kis város, de elég csendes, több hotel is van, van kemping, strand, lehet hajózni a tavon, nyáron van kisvonat, kirándulhattok az Angol-parkban, és jó kis éttermek vannak. Ha erdőben akartok kirándulni, arra is van lehetőség a környéken, átmehettek Tatabányára a Turulhoz, onnan a kilátóhoz, ott is van szabadtéri bányamúzeum, amit én gyerekeim kicsiként szerettek. Meg élményfürdő is, mozi is, stb.

Szoktak lenni programok a környéken, lehet menni lovagolni, elmehettek az erődben a Vitány-vár romjaiig, stb.

Agostányban is van arborétum, bár ott még nem voltam.

És horgászni is lehet, ha esetleg van rá igénye valakinek.


Balatonparttal összehasonlítva sokkal csendesebb, nincsenek nagy bulik éjjel, kisgyerekkel így talán ideálisabb.

2017. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ!!


Balatonhoz amugy sem akarnék menni mert siófokon lakunk..

2017. jan. 4. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!