Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 hónapos gyereket bele...

20 hónapos gyereket bele lehet ültetni ilyen ülésbe?

Figyelt kérdés

Nania ülésről van szó. 20 hónapos a fiam 16-17 kg. Az autó övével lenne bekötve. Van benne biztonsági öv rész csak az öv nincs meg hozzá. Ami most van neki abba már alig tudjuk bekötni ezt meg kaptuk.


[link]


2017. jan. 4. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Kisfiam 3 eves volt mikor ilyen ulest kapott.marmint olyat amiben nem volt belso b.ov.

Szerintem a kocsi ovevel meg nem hasznalhatjatok.de probalj meg utana olvasni.

2017. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. És esetleg lehet valahol belső övet venni hozzá?
2017. jan. 4. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

[link]


Biztonsàgos.

De,a gyerek méretein izomzatán múlik, hogy bele lehet -e tenni. Elviekben ekkora gyereknek még belső böv kell,nem azautó öve.

Gyakorlatilag meg te tudod hogy a gyereknek mennyire erős az izomzata.

De ez kb olyan, hogy a fiamat 5 évesen màr csak magasìtóval tudtul vinni. Nem volt neki gyerekülés. 7 évesen meg màr a magasìtó sem kellett, de ugyanìgy van olyan 7 éves aki még a 0-25 kg-s ülésben csücsül. Szóval nagyon gyerekfüggő.

2017. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Pl itt lehet. De biztos van màshol is.

3#

2017. jan. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

#4 én nem pontoztam le senkit.

2017. jan. 5. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!