Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Méhtűkrözés hogyan zajlik?...

Méhtűkrözés hogyan zajlik? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Félek tőle.Az altatástól nem kell félni??Lehet következmény?
2017. jan. 9. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem több is volt. Diagnosztikus és operatív is. A diagnosztikus gyorsan megvan kb 10 perc. Az altatás nem mély, csak vénásan kapsz egy jó cuccot. Nem érzel semmit. Utána nem volt semmi fájdalom, csak vérzés 4-5 napig. Még aznap hazamehettem.

Az operatív kb. 1 órás volt, mélyaltatásban, intubálva. Utána görcsölés, alhasi fájdalom volt kb. 1 hétig -de fájdalomcsillapítóval uralható volt. Vérzés kb. 2,5 hétig volt utána. 3 nap bentfekvéssel járt.

Különösebb szövődménytől nem kell tartani; bár egy párat említenek, de nagyon- nagyon ritkák. Jó orvosnál szinte nincs is.

2017. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy az altatástól nem kell félni. Engem sokszor altattak már. Tulajdonképpen az a legjobb rész :) Az altatószertől belazulsz, hatalmas nyugalom lesz urrá rajtad, és szédülni kezdesz, aztán az ágyadban ébredsz. Ennyi. Ha nagy műtét lesz (nem írtad), akkor az intubálástól fájhat a torkod. Nekem egy pár óráig hangom sincs ilyenkor, de aztán minden rendbe jön!
2017. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vészes egyáltalán. Nem kell tőle félni!
2017. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. jan. 9. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!