Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ingyenes-e az apasági teszt,...

Ingyenes-e az apasági teszt, hogy ha nem vállalom fel az apaságot? Úgy érzem megőrülök.

Figyelt kérdés

Volt egy egyéjszakás kalandom egy lánnyal, aki azt állította, hogy szedi a tablettát, én hülye meg hittem is neki. Most előállt azzal, hogy 4 hónapos terhes, és vállaljam fel az apaságot. Még valami 3 napos határidőt is benyögött, hogy ha ez idő alatt nem adok egyértelmű választ, akkor automatikusan elismerem...ilyen van?? Természetesen felőlem hallani sem akar, tehát szerintem egyértelmű, hogy csak a tartásdíjra játszik. Még az sem biztos persze, hogy én vagyok a tényleges apa, mert elég nagy ribizli hírében áll egyébként is, tehát kellene csináltatni egy apaságit, de az meg alsó hangon is valami 300ezer körül mozog - ennyi pénzt egyben még életemben nem láttam.


Szóval az érdekelne, hogy ha nem vállalom fel, hogy én vagyok az apa, akkor az állam előírhatja-e a tesztet és egyben állja is? Diák vagyok, a büdös életben nem tudnám kifizetni ezt a pénzt a tartásdíjról nem is beszélve. 21/f


2017. jan. 11. 10:36
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
42%
Bemutatta a hölgy az ő nevére kiállított hivatalos terhességi teszt eredményét ?
2017. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
41%

En szeretnem jelezni, hogy nem feltetlenul kell a lanyra ujjal mutogatni. Ketto gyermekem van, mindketto fogamzasgatlo mellett fogant. Igaz, hazassagban es termeszetesen megtartottuk oket. De igenis van ilyen, es az olyan novel is elofordulhat aki egyedulallo. Az a ferfi aki nem hasznal ovszert, tegye annak tudataban, hogy baba lehet belole.

Egy valaki adott eddig korrekt valaszt. Megcsinalhatjatok magan uton is a tesztet. Ha te vagy az apa elismered, ha nem akkor a lany keres uj jeloltet. Ha nem mesz bele magan uton a vizsgalatba, akkor a lany birosagon indit pert ellen. Ilyenkor kotelezve vagy a vizsgalatra, es a vesztes fel fizeti a per koltseget is es az apasagi tesztet is. Az tobb szazezer ft. Jobban jarsz ha a baba szuletese utan kifizeted a magan vizsgalatot ami csak par tizezer.

Egyebkent en nem hiszem, hogy olyan sok apajelolt lenne. Nyilvan nem veletlenul keresett meg teged. Arra koncentralj, hogy lehetseges, hogy van egy gyereked!

2017. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
69%

Énszerintem meg megérezte, hogy a kérdezőt könnyű megijeszteni és "hátha fizet" alapon szólt neki.


Mert ugyan honnan vehette azt a marhaságot, hogy ha 3 nap alatt nem nyilatkozik a srác az apaságról, akkor automatikusan ő tekintendő apának?! Nyilván nem jogsegélyszolgálaton mondták neki.

Az is fura, hogy 4 hónapos terhesen szól. Ha most vette észre, hogy terhes, az is fura, de ha eddig várt, annak meg végképp semmi értelme.

A srácról hallani sem akar, pedig őt tartja a magzat apjának, ez se túl életszerű.

Életszerű az lenne, hogy leülne a sráccal, hogy ez van, egész biztos te vagy az apa, próbáljuk meg együtt fölnevelni.


Szerintem megkeresett minden férfit, akivel abban az időben lefeküdt, mindenkit be akart sz..atni, és most várja a visszajelzéseket. Lehet, hogy több madarat is kifog, aki fizet neki, lehet, hogy egyet sem. De ha tényleg olyan őrült a csaj, akkor lehet, hogy eszébe sem jut, hogy bíróság elé vigye az ügyet, és a valóságos apának sem kell fizetnie.

2017. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
89%

"Életszerű az lenne, hogy leülne a sráccal, hogy ez van, egész biztos te vagy az apa, próbáljuk meg együtt fölnevelni. "


Egy EGYÉJSZAKÁS akció után?!?!?!?

2017. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
89%
..uccsó, volt erről egy nyálas amerikai film, happy end lett a vége :DDD! :P..
2017. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
39%

"h nem ismered el, fiktív név...."


Nem. Csak ha az anya kéri. A gyerek neve lehet az anyjae is, akkor is, ha ismert az apa. Csak megegyezés kérdése, mint a keresztnév.


Drága kérdező, a fogható a nemi betegségektől is véd? Aki alkalmi kapcsolatban gumi nélkül dug, AZ idiota. A DNS teszt mellett vsinaltass egy sdt tesztet is.

2017. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
8%

43 -44 ""Életszerű az lenne, hogy leülne a sráccal, hogy ez van, egész biztos te vagy az apa, próbáljuk meg együtt fölnevelni. "

Egy EGYÉJSZAKÁS akció után?!?!?!?"


43-igen, teljesen normális

44 igen, ha megtartotta a gyereket ez lenne az egyetlen normális reakció


De mint ismeretes egy nem normális curva idiótáról van szó, aki jogsi nélkül vezet, és rátámad 4 hónaposan minden dugványozóra.

2017. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
39%

Jesszus..Nem értem én sem,hogy egy egy éjszakás kalandban miért nem alap az óvszer használata??Nem csak a terhesség miatt..Rengeteg nemi úton terjedő betegség van,köztük néhány nagyon súlyos.

Egy részt meg kéne válogatni a partnereid,más részről mindig óvszerrel kell,ha nem komoly kapcsolat..Egy komolyabb,régóta tartó kapcsolatban ,ahol akár a baba sem akadály, nem gáz,ha nem védekeztek ...De egy éjszakásban illene..

Egyébként apaságit csináltass..

Egyébként el is mentél a csajban?Már bocsánat az indiszkrét kérdésről..Ha igen,akkor nincs is több kérdésem..

2017. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
20%
Curva a lány? Talán magát csinálta fel? A kérdező is curva, ő is dugott vele.
2017. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
35%
Ha te vagy az apa akkor neked kell majd kifizetnek a tesztet és a gyt-t is. Ne dugja gumi nélkül, egyetemista ennyi ésszel....
2017. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!