Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szopja a cumit mit lehet...

Nem szopja a cumit mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kisfiam most két hónapos, már a kezdetektől nehezen cumizik,de igényli a cumit, szìvja, majd kiesik a szájából és megy a nyűglődés, ez többnyire a napközbeni pihenéseire igaz. Már az alvás rovására is megy, mert nem tud pihenni csak küszködik a cumival. Máskor meg nincs gond a cumizással. (Csak alváshoz használjuk) mi lehet a probléma? Gondoltam arra is, hogy a nyelve van letapadva, de a védőnő szerint nem. Van itthon három fajta cumi, a gyógyszertári cseresznye, mam-os, meg baby bruin. A mam-os vált be eddig, de azzal is megy a bénázás. Szìvja 5 percig majd kiesik a szájából és megy a nyűgi. Mit tudok tenni, hogy ne essen ki állandóan az a vacak cumi? Újfajta cumijavaslat? Szilikonos annyira nem vált be, inkább a latex, vagy valami nás megoldás? Kezét nem szopja, arra nem tudok váltani. Bármilyen javaslat jöhet, előre is köszönöm.

2017. jan. 11. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se tegyél. Nálunk is így van, nem látok benne problémát. Olyankor odanyúlok és visszahelyezem drága csöpp szájába a cumit. Amúgy szerintem az anyák életének a fele a cumikeresésre megy el.
2017. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a nuk cumi vált be nálunk,nem szimmetrikus,nehezen tud kicsuszni...
2017. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 2. hozzászóló kipróbálom, hátha... Kedves 1. hozzászóló, a cumit én is visszarakom, de amikor kétpercenként kell a cumit a szájába rakni, az már kicsit sok...☺
2017. jan. 11. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
vettél végül kérdező?
2017. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vettem, egy kicsit jobb a helyzet, de ettől függetlenül is utál cumizni 😊
2017. jan. 17. 08:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Hátha ráérez...bár fiam mire ráérzett volna,jött a foga,nem volt neki kellemes és leszokott....de legalább nem 3 évesen fogunk küzdeni a leszokással:)
2017. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én azt szeretném kérdezni, hogy miért kell neki a cumi, ha nem igényli?
2017. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!