Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hónapos. Kezdetektől...

Kisfiam 7 hónapos. Kezdetektől nem cumizik, nem szopja az ujját.3 napja csak és kizárólag cumisüveggel hajlandó elaludni, de nem iszik belőle. Érdemes lenne megpróbálnunk újra a cumit?

Figyelt kérdés
Alsó két fogacskája kint van, gondolom készülődnek a felsők.
2010. jún. 23. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
hááát, igen, jó lenne más helyette. legalábbis azt mondják cumisüveget ne használjon a baba megnyugtatásra. Ha ehhez hozzászokik, később inni is fog belőle és az nem jó, elveszi az étvágyát, stb
2010. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen szerintem próbálkozzatok meg ujra a cumival,mert a cumisüveg biztos,h nem jó,én nem adnám azt neki!

Remélem sikerül megoldanotok a cumis dolgot!

2010. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vettem Neki :) Most játéknak tekinti, kb. fél órát játszott, ismerkedett vele... De! nem használja, remélem rájön mire jó. Köszönöm a válaszotokat.
2010. jún. 24. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!