Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valaki aki terhesen...

Volt már valaki aki terhesen repülőre ült. Lehet egyáltalán? Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

#repülés #terheses
2017. jan. 11. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. A harmadik trimeszterben már kell orvosi papir , arrôl hogy repülhetsz.

Masodik trimeszterben is ajanlott dokihoz menni elotte. De en sokat repultem a 32.hétig.

Elotte MINDEN EGYES alkalommal megnezett a dokim, hogy zárt vagyok-e stb.:)

Osszesen a ket terhessegem alatt 9szer repultem!:-)

2017. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi még csak a babaprojecten vagyunk..Nem vagyok terhes. De ha sikerülne akkor gépre kéne ülni mert júniusban Kefaloniara megyünk. Nem tudom hogy mit csináljak? Pihentessuk addig a babaprojectet? ?
2017. jan. 11. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer 16 hetes terhesen repültem az elsővel, egyszer pedig 6 hónapos terhesen mentem átszállásos repülővel nyaralni a két nagyobbal. Semmi probléma nem volt. Teljesen fölösleges fél évet pihentetni a babaprojektet, hogy hátha pont akkor pont nem tudsz majd repülni. Olyan periódus úgysem lesz az életedben, amikor 1 évig garantáltan semmi halaszthatatlan dolgod nem lesz.
2017. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kèrd ki orvos vèlemènyét. Lehet h addigra èpphogy sikerul. De ha pl kov honapban esnel teherbe meg akkor sem rizikos.
2017. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont valamelyik nap volt egy hasonlo kerdes. Jott ra eleg sok valasz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2017. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2017. jan. 12. 03:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!