Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy és meddig lehet bírni...

Hogy és meddig lehet bírni egyedül teljesen, faluhelyen 3 kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Ahol nincs gázközponti vagy távhó, de fa balta, kert és ólakban állatok, ami majd az asztalra kerül. Nincs szomszédban iskola-óvoda, hanem bent a városban.

Kérem csak olyan válaszoljon aki hasonló körülmények közt van. Ahol van apuka, aki olykor olykor elszalad a gyerekekért, vagy épp hoz a boltból valamit, vagy ahol nincs semmi a kertben, inkább ne, az nem tudja egyedül mi munkával jár. Hogy a francba tudnám beosztani az időmet? Úgy, hogy mindenkinek jó legyen.


2017. jan. 12. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen idősek a gyerekek?

Segítség semmi sincs? Rokon, barát?

2017. jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Megőrülsz a magánytól és hogy a gyerekeket nem tudod hogyan szórakoztatni egy idő után. Az internetnek központi szerepe van.

Nekem az a mázlim, h jó a tömegközlekedés, a legközelebbi kisváros 20 perc busszal, de itt igazából semmi nincs, a következő város 45 perc.

Kaját Groby hozza, mert autónk sincs, így egyszerűbb, az egyetlen elérhető házhoz étel (nincs netpincér sem) az a pizza.

Orvos van a faluban, 15 perc séta, ovi is van, de azt hagyjuk.

2017. jan. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Mennyi idősek a gyerekek? Ha nem kamaszok, akkor ők még szívesen segítenek ám mindenben!

Ha ügyes vagy, akkor dolgos embereket tudsz így nevelni belőlük és ez szuper jövőt ad majd nekik!

2017. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én igaz két gyerekkel maradtam itthon, úgy hogy 4 éves és újszülött, a férjem minden második hétvégén volt itthon, rám maradt a ház, az udvar kb 800nm2 fűnyírás stb, és az 1500nm2 kert, szerencsére állatok nem voltak, Nagyon kemény, én 2 évig bírtam.
2017. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Változott a személyiséged ezalatt?

Nekem egy pici ,egy ovis és egy kisiskolás. A legnagyobb iskola után még programja van, a középsőnek ovi után van torna. Kocsim avn szerencsére, de így sem győzöm csak este 11-re mindent. Csinálom, de most kezdek kibukni. Mindenhol helytállni nem könnyű meg azért pici kikapcs is hiányzik, egy film vagy bármi. Az biztos, hogy ha levágtuk a disznókat utána az már nem lesz. Esetleg szárnyas meg kutya marad. Kutyák azok kellenek. Vannak esték amiket miután lefeküdtzek a gyerekek végigbőgök, uténa jobb. Könnyebb. Rossz ez amikor hazaérünk este a hideg házba , mehetek begyújtani. Gyerekek tény, hogy segítenek, kaptam is emiatt hideget meleget. Panelos egy gyerekes "barátnőm" szerint, nem a nagyok dolga, hogy vigyázzanak a kicsire. Nem sokat bízok rá, de ha ki kell szaladnom, egyszerűbb. Persze ő könnyen beszél, férje bevásárol, vagy gyereket fürdet. Ezek apró dolgok, de rettentő nagy segítség. De ezt csak ilyenkor tudja az ember.

De biztos igaz, hogy a gyereke rendesek, segítőkészek. Én is mindent megteszek azért, hogy mindenre eljussanak. Sose marad ki semmi azért, mert nincs idő.

2017. jan. 13. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is vigyáz a nagyobb a kicsire, vagy addig ne menjek vécére, meg fürdeni, míg nagykorú nem lesz?

Ez nem barátnő. Ha az lenne, akkor azt kérdezné miben tudna segíteni?

A személyiség fog változni, de jó irányba. Erősebb leszel sokkal. Mióta tart ez az állapot?

2017. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!