Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kimondták a válást. Pici...

Kimondták a válást. Pici babával egyedül. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Gyűlölettel teli válás.Kikészültem lelkileg.Egyrészt h nem családban nő fel a gyermekem,másrészt,h az exem elmondott és még a mai napig elmond mindennek.minden szinten megalázott,az önbizalmam nulla.Hogy tudok mégis boldog gyerekkort adni a gyerekemnek?nem tudtam egyben tartani a családot.
2017. jan. 13. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Először is ŐSZINTÉN sajnálom !

Nem tudom mit érzel... csak képzelhetem.


Figyu ami most neked leginkább erőt adhat, az a gyermeked ... amikor a szemébe nézel... ő még nem fogja fel azt , hogy mi történik... ezért neked kötelességed vigyázni a nyugalmára. És igyekezni magadat is összeszedni.


Figyu nem tudom mi volt a válásotok oka, nem is az én dolgom... de azt az egyet tudom, hogy szemét "apa" az olyan, aki így bánik a gyerek anyjával, és ráadásul még a gyerekére sincsen tekintettel.

Hidd el sokkal jobbat érdemelsz és a gyereked is apának jobbat érdemel. Mert egy normális férfi , nem így viselkedik... ha már el is fajul a helyzet, szem előtt tartja azt hogy ott az a pici baba, akiért ő is felelős. szerintem a leírtak alapján a párod nem ilyen.


Légy erős. És csak a gyermekedre koncentrálj. Ő csak rád számíthat. senki másra.

Biztosan nagyon rossz neked, de hidd el az idő múlásával jobb lesz és igen is képes leszel boldog életet biztosítani a kicsinek !

Csak akarnod kell !


Fel a fejjel !

2017. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Rossz, nem működő családot nem kell egyben tartani. A válást azzal lehet megelőzni, hogy nem vállalunk olyannal gyereket, aki erre jó eséllyel alkalmatlan.

Ha már így alakult, akkor ne hátra nézz, hanem előre. Ne a múlton siránkozz, hanem a jövőben keress olyan párt, aki a babádnak jó apja lehet, neked pedig jó társ.

2017. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Erre en is kivancsi lennek , ugyanigy vagyok :(
2017. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

1. vagyok.


3. válaszoló, neked is fel a fejjel, tényleg. Sok erőt kívánok Nektek , és tényleg ne nézzetek hátra ahogy a 2-es irja ... csak előre...

2017. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nézd a jó oldalát: megtarthattad a babát. Férfiaknál hasonló helyzetben teljes a bukás.
2017. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem családban nő fel a gyerek? Na ne már, akkor mégis hol, intézetben? Nem, hanem veled. Család vagytok ti is, egyszülős család. Le kell zárni a múltat, tovább kell lépni. Ehhez idő kell, tudom, tapasztaltam, de attól nem lesz jobb, ha azon keseregsz, hogy nem tudtad egyben tartani a családot. Nyilván volt oka a válásnak, nem ment együtt, úgyhogy ez nem a te kudarcod, sajnos ez nem működött, ennyi.

Mivel még pici a gyereked, ő akkor boldog, ha te is az vagy. Vagy legalább is, ha nem keseregsz állandóan. Szóval fel a fejjel, szeresd nagyon, játssz vele, menjetek sokat a szabadba, menjetek társaságba.

2017. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Van egy jó fb csoport: egyedülanya

Lépjetek be, sokat segít az embernek, ha tudja, nincs egyedül

2017. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj hogy a gyerek érdekében cselekedtél. A gyereknek sokkal jobb hogyha elváltok, és tőled maximális szeretetet kap, mintha úgy nőne fel h anyáék állandóan veszekednek.
2017. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Iszonyatos kudarcként élem meg. Nem gondoltam volna, hogy idáig fajulnak a dolgok. Minden szépen alakult. Aztán idővel elromlott minden.

Exem nem rágódik ezen, éli vígan az életét. Nem is akarta megoldani a problémáinkat. Én is hibás vagyok, ez biztos, de idáig nem akartam hogy elfajuljanak a dolgok.

3as: Ti is elváltatok? menthetetlen a helyzet? mennyi idős a gyermeked?

2017. jan. 13. 21:22
 10/13 anonim ***** válasza:

3 - as vagyok. Igen, minket elhagyott, nem voltunk hazasok, de 4 eve egyutt voltunk. Mikozben meg velem volt, kozben mar masik nogoz jart mint utolag megtudtam... sot most epp egy uj is van, ugyhogy ketto egyszerre. Undorito :(

Masfel eves a pici, vele sem foglalkozik.

2017. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!