Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukák, ti a gyerekete...

Kedves anyukák, ti a gyereketeknél, hány éves korig használtátok a babakocsit vagy buggyt?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 20:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük a válaszokat, mi is igy gondoltuk a férjemmel. Semmi nem indokolja, hogy babakocsival vigye ide-oda. Teljesen egészséges gyerek.Csak lusta, és igy kényelmes, gyors neki. Babakocsi nélkül ugye több idöbe telik minden, nem tud még olyan gyorsan menni, bámészkodik, nézelödik közben.Nekem semmi problémám ezzel, azért van a séta.
2017. jan. 16. 11:42
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm a lepontozást!

A kisfiam 11 hónaposan már önállóan, stabilan járt, egy nagyon aktív kisfiú volt már kicsinek is, szóval igen is másfél éves kora után már nem volt szükségünk babakocsira, mert 1. nem ült el benne, 2. akkora távot, amit megtettünk, azt simán végig tudta sétálni.

Sajnálom, akinek ez fáj!

2017. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A nagyfiammal kb. 2.5 eves koraig,de o viszonylag keson kezdett el jarni. Most 7 eves,de szerintem meg most is beleulne,mert uriember nem jar gyalog. :)

A lanyom 1 eves kora korul onallositotta magat es nem is volt hajlando beleulni. A legkisebb most 17 honapos,ot praktikai okokbol belerakom,ha tetszik,ha nem, mert 3 gyerekkel eleg nehez kozlekedni. Nem tudom anyosod mennyi idos,de ha oreg,akkor talan nem is baj,mert baj eseten nem biztos,h.a gyerek utan tud nyargalni. En nem latok nagy kivetnivalot benne,ha egyebkent a gyereket nem zavarja. Pedig hidegrazasom van az anyosomtol...

2017. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!