Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, tegezitek, vagy...

Anyukák, tegezitek, vagy magázzátok a nagyszülőket (férjetek szüleit)? Milyen a kapcsolat köztetek, változott a gyerek születése óta?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 21, férjem 25,anyós 48,após 49 éves. Ők kérték hogy terveztem őket. A viszony szerintem jó, de együtt élünk így meg azért előjönnek olyan apró dolgok, amik engem zavarnak, bár nem szólok mert én vagyok a vendég. A férjem két nagymamáját magázom. A férjem az én szüleimet tegezi , szintén kérték már az elején. A nagymamámat és a nagypapámat is tegezi, kb egy év után engedték meg. A nagyszüleink hetven körül vannak. Velük is jó a viszonyunk, de ez amiatt van, hogy elég távol élnek a nagyszülők...
2017. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tegezem, nemrég kértek meg rá, de oltári kellemetlen. Ha nem tegezem, sértésnek veszik... magáztam 11 évig, most kérték a tegeződést..
2017. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegezem anyósomat, olyan semleges volt a viszonxunk, a gyerek születésével sokkal rosszabb lett.
2017. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Magázom, ha muszáj hozzájuk szólnom. Rossz volt mindig a kapcsolat (a férjemnek is), most éppen a gyámhatóságra járunk miattuk nagyszülői kapcsolattartás miatt.
2017. jan. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!