Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menstruációm 2 hetet késett...

Menstruációm 2 hetet késett majd 2 tesztem is pozitív lett?

Figyelt kérdés
A vérzésem megjött 01.21-en (szombat) elég erősen,majd kedden barna folyasom volt, ma meg parommal szexelünk és újból véreztem. Mi lehet az oka?
2017. jan. 25. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Írd le kicsit tisztábban a dolgot...

Mikor késett, mikor jött meg, mikor lett pozi a teszt?


Egyébként javasolnám orvos felkeresését!!

2017. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Január 4. Én kellet megjonie a menstruáciomnak,de késett 20-án teszteltem pozitív lett majd barnazni kezdtem, szombat 21-en reggel megint teszteltem és ismét pozitív lett de már erősen véreztem, hétfőig vereztem, kedden barna folyásom volt (kezdett elmulani).Ma szexeltem a párommal és újból véreztem szex után.:( Hozzáteszem babát szeretnénk :)
2017. jan. 25. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elindult valami, és elvetéltél. Érdemes lenne elmenned nőgyógyászhoz.
2017. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznal voltam meg is vizsgált nem talált semmit azt mondta nem voltam terhes és vetélni sem vetéltem el. Jovoheten kedden megyek vissza kontrollra.
2017. jan. 25. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, pozitív teszt 3 okból lehet:

1. terhes vagy (voltál)

2. hormontermelő cisztád van

3. rossz a teszt (de mivel 2 is pozitív lett, ez nem jöhet szóba)


Más lehetőség nincs.

Ha nem látnak terhességet és cisztát, akkor vetélés volt.

De az is lehet, hogy még pici volt és azért nem látták, van méhen kívüli és nem figyelték. Minden esetre ha még megvan, akkor sem jelent jót a szex utáni vérzés.

2017. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vetélés. Sajnálom.
2017. jan. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!