Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy rossz kapcsolatba minek...

Egy rossz kapcsolatba minek szüli a második gyereket? Normális az a nő?

Figyelt kérdés

Van egy barátom és azt hallottam róla hogy megint terhes az élettársa. Van már egy gyerekük 5 ev körüli. De azt is tuti azért szülte hogy megfogja azt a fiút. Azóta is együtt vannak de a fiú csajozik akárhányszor alkalma van rá, és azt mondta nem szereti. Ezt szerintem minden ember látja hogy milyen szánalmas rossz kapcsolatuk van és erre még szül még egy gyereket.

Miért ilyen buta az a nő????? Már rendesen sajnálom úgyis egyedül marad, mert ha az ember talál valakit úgyis otthagyja.

De ilyen hulye nőt én meg nem láttam.

Tudok arról is hogy volt már abortusza az első gyerek után, most meg megint terhes és megszüli.....

Ti mit gondoltok az ilyen helyzetekrol?


2017. febr. 6. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Véleményem természetesen van, de semmi közöm a dolgaikhoz, így megtartom magamnak. Ajánlom neked is.
2017. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Inkább a saját dolgoddal foglalkozz
2017. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oda akartam írni hogy tudom hogy nem az én dolgom de azért van némi közöm hozzá mert a barátomrol van szó, és oda írtam hogy mit gondoltok róla ti meg egyből a sajat dolgoddal foglalkozz. Akkor minek irtok ide?
2017. febr. 6. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egészen véletlenül nem volt éppúgy ott, amikor ez a gyerek készült?
2017. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pasival is gondok vannak.

De ha beszélni szeretnél róla, akkor én is megkérdezem: te milyen "barát" vagy?

2017. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ha ennyire átlátod a helyzetet és lenézed őket, akkor minek barátkozol velük?

Inkább vettél volna gumit nekik, hogy megmentsd a gyerekeket. De az ócsárolás nem segít már.

2017. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Nekem.is van ilyen barátnőm. Ő már a harmadikra készül... Én már a véleményem sem.mondom el,mert úgyis lepereg róla. Szr a kapcsolat,a pasi szrik a fejére,már a második sem kellett volna. Egyszerűen csak nem bírnak ennyi gyerekkel. Értem én,hogy csok,meg anyámkínja,de azt a 3 gyereket el kéne tartani valahogy. Most még nem.nehéz,mert kicsik. De 3 kamasz etetése,ruházása stb.nem fog menni később abból a jövedelemből,amiből ők élnek.

Plussz,ha lelép a pasi,akkor tényleg ott a vég,mert a csaj egyedül még 100ret sem keres. De azért otthon lesz 3 évig a kisebbikkel...

Szóval nem értem,de már leszrom,mert úgyis mindegy. Ő élete,úgy qrja el,ahogy akarja. Én meghallgatom és annyi.

2017. febr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Van,akin nem lehet segíteni! Ennyi! Ez nem "milyen barát vagy te" kérdése,hanem egyszerűen egy barátnak ennyire terjed ki a hatóköre. Nem pofázhatsz bele a kapcsolatukban,elmondhatod a véleményed és kész. Neki kell látnia és cselekednie. Barátként meghallgathatod,ha neked sír,erőt adhatsz neki,ee itt kb.vége is a lehetőségeknek.
2017. febr. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!