Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez rossz dologra utal, vagy...

Ez rossz dologra utal, vagy csak simán ennyi fér bele ebbe a kapcsolatba szerinte?

Figyelt kérdés

Egy internetes kapcsolat, internetes ismerős akivel eddig négyszer találkoztam élőben is. Jól elvoltunk élőben, állítása szerint jól érezte magát ő is. Viszont ez az egész ahogy megbeszéljük a találkozást, meg ahogy reagál amikor felvetem az ötletet, ebben van nekem valami furcsa.

Első alkalom előtt tiszta lelkes volt, írta többször is hogy nagyon várja már hogy találkozzunk. Második alkalommal két hét múlva találkoztunk, abba is könnyen belement, örült neki hogy újra elmegyek. De aztán a további találkozásoknál már egy-egy hónapot kellett várnom hogy újra találkozzunk, és a hozzáállása is megváltozott. Már nem tűnt neki az egész annyira fontosnak, nekem ez inkább olyannak tűnik hogy jól van találkozzunk ha akarsz nekem mindegy, végülis már egy hónapja jöttél el ide. Ezt így még nem mondta nekem, de az egész hozzáállása erre utal. Meg ez, hogy havonta egyszer, mert nem lehet túl gyakran se elmondása szerint.


Ez a romló tendencia arra utalhat, hogy egyre inkább rámun már, vagy egy ilyen távkapcsolatban tényleg csak ennyi lehet benne hogy havi egy találkozás?


2015. dec. 28. 18:41
 1/4 A kérdező kommentje:
A találkozásoknál mindig teljesen barátságos volt, ott semmi változást nem vettem észre. De a hozzáállása az ami aggaszt
2015. dec. 28. 18:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi erőfeszítést igényel egy tali? Ha több órát és nem kevés pénzt kell rááldozni, akkor tényleg legyen elég havi 1 alkalom, elvégre (ha jól értem) nem szerelmesek, hanem haverok vagytok.
2015. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy ő csak nem kötődik annyira hozzá, mit te őhozzá, nem érdekled annyira. Van ilyen.
2015. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

azért nemeket írhattál volna.

de férfiszemmel itt annyi látszik hogy csökkent a vonzalmi értéked a szemében.

én akkor voltam ilyen amikor a képeken tök jó csaj volt aztán élőben kiderült,hogy max régen évekkel korábban volt ő jó csaj amikor készültek a képek.

aztán az első sokk után úgy voltam,hogy oké de azért még meg lehetne dugni elmegyek a következőre is,de szembesülök vele,hogy a mindent akar,csak ilyesmit nem.

aztán itt le is zárultak ezek.

mindenesetre ha elmegy a talikra és beszél veled neten akkor még van érdeklődése feléd mindenképpen,de valami már nem kóser.

a leggyakoribb hibák-

nem mutattad ki a szexuális vonzalmad egyértelműen,hogy nőként tekintesz rá nem pedig barátként.

a másik a túl hosszú randi,ami sok esetben elkerülhetetlenül unalomba fullad,vagy túl sokat tud meg rólad azalatt.

a harmadik,hogy húztad halasztottad a dolgokat az első találkozás után amit a nők mulyaságnak értékelnek és keményen vonzalmi érték csökkentő.

2015. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!