Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem lesz gyerekem nem lesz...

Ha nem lesz gyerekem nem lesz unalmas a eletem?

Figyelt kérdés

Szerintem nekem nem való gyerek.

Nem akarok felelősséget vállalni nem akarok jó anya lenni és nem akarok hibázni.

Lelki sérült depressziós voltam mindig is, na meg pánikbeteg....

Annyira aggodnek a gyerekemert hogy nehogy olyan gyerekkora legyen mint nekem hogy belebolondulnek.

A másik amitől félnék hogy egyedül maradok vele, pénz , lakás, segítség nélkül.

De ha nem lesz gyerekem mi fog boldogságot okozni?

Nem lesz unalmas az életem?


2017. febr. 11. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd... a gyereket az ember nem unalom ellen szüli. És 40 évesen várom az elsőt, és eddig sem unatkoztam. :) Nyilván ezután sem fogok.

Neked (és a párodnak) kell eldönteni, mennyire fontos egy gyerek. De amikor ezt átgondoljátok, a távoli jövőre is gondoljatok, mert így nemcsak a gyerekről, hanem az unokákról is lemondatok. Nagy kérdés, hogy idősen ezt nem fogjátok-e bánni.


A gyerekednek olyan gyerekkora lesz, amilyet adsz neki. RAjtad múlik. Hiszem, hogy a szüleink hibájából is lehet tanulni. :) Bízzál magadban!

A félelem az egyedülmaradástól szintén önbizalomhiányra utal. Bízzál abban, hogy akivel vagy, nem hagy el. Csak így érdemes benne lenni egy kapcsolatban, csak így érdemes férjhez menni és gyereket vállalni.

Félelemben élni nem lehet, az olyan kapcsolatból, ahol állandó félelemben élsz, egyszerűen ki kell lépni. Ennyi. :)

2017. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!