Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 kisgyerek és napi 8,5 órás...

2 kisgyerek és napi 8,5 órás munka mellett állandóan fáradt vagyok, rosszul alszom, korán is kelek. Ti milyen vitamint ajánlanátok, ami bevált és egy kicsit segít, hogy több energiám legyen?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
menj el a dokihoz es nezess egy verkepet.
2017. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
magnézium!!
2017. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hétvégén sem tudsz valakit - mondjuk a párodat - megkérni rá, hogy amíg alszol pár órát, vigyázzon a gyerekekre vagy menjen le velük a játszótérre?
2017. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Eloszor is probalj meg egy rendszert kialakitani az eletedben. En sokszor azert voltam faradt az elejn, m minden ossze-vissza volt. Ha ez megvan, akkor kicsit konnyebb. En is elso korben dokival nezetnek verkepet, de az is igaz, h a magnezium/kalcium vitamin kombo sosem art :)
2017. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Amióta megszülettek a lányok azóta sajnos nagyon rossz alvó lettem. A legkisebb zajra felriadok, napközben soha nem tudtam aludni. Hétvégén úgy ahogy ki tudom pihenni magam, hétközben van az, hogy 9-kor már egyszerűen bezuhanok az ágyba.

A magnéziumra gondoltam én is, de nincs valami multivitamin ami tapasztalatotok alapján tényleg hat is?

2017. febr. 14. 13:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Es mi van ha vashianyod van?


Mert tipikus vashianyos tuneteid vannak. Azt csak a doki tudja megmondani...

2017. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na az biztos nincs. Kb. két hónapja vettek vért tőlem, ami alapján első körben vasterhelést akartak csinálni, de kiderült, hogy thalassemia minor-om van. Annak egyik jele pont a sok vas a véremben.
2017. febr. 14. 14:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Ehhez a betegséghez nem értek, de nekem a béres csepp vált be meglepő módon. Naponta 3*20 cseppet szedek és sokkal jobban vagyok.
2017. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Itt pont azt írják erről a betegségről, hogy többek között vérszegénységgel jár:

[link]

2017. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!
2017. febr. 14. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!