Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 kisgyerek és napi 8,5 órás...

2 kisgyerek és napi 8,5 órás munka mellett állandóan fáradt vagyok, rosszul alszom, korán is kelek. Ti milyen vitamint ajánlanátok, ami bevált és egy kicsit segít, hogy több energiám legyen?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 11:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne kezdj el csak úgy béres cseppet vagy bármit szedni, menj el ahhoz a szakorvoshoz, aki diagnosztizálta nálad a betegségedet és kérd a segítségét abban, hogy mit szedhetsz és mit nem. Olvasd el kérlek a fenti linket, egyértelműen le van írva, hogy ezzel a betegséggel a kelátképződés miatt nem szabad csak úgy vasat pótolni.
2017. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy vasat nem szabad szednem, ezt elmondták már akkor, amikor diagnosztizálták.
2017. febr. 14. 15:46
 13/14 mi a fene ***** válasza:
Nem tudom,mikor kelsz, de miért baj,hogy 9-kor ágyba zuhansz . Kisgyerekek, és munka mellett ez természetes, gondolom a gyerekek is igy alszanak el könnyebben. Nehéz ez az időszak, de elmúlik, nem is hiszed milyen gyorsan.
2017. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mi a fene ***** válasza:
Még annyit, átmenetileg egy gyenge nyugtatóval próbálkozz./Frontin/ Megéri, hogy nyugodt éjszakád legyen.
2017. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!