Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erőszakból fogant gyereket...

Erőszakból fogant gyereket megtartanál?

Figyelt kérdés
Három éve van párod nem sikerült a gyerek. De egy erőszakból terhes lennél, és tudnád hogy a gyerek nem a párodé. Aki nem akarja az erőszakoló gyerekét nevelni azt mondja ha megtartod elhagy. Te mit tennél?
2017. febr. 15. 10:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%
Előző, én írtam hogy ismerek egy ilyen nőt. Nem közelről, de vele voltam egyszer kórházban, akkor terhes volt. Meg is született a lánya, Juditnak hívják a kislányt. Akkor most miért mondod hogy ilyen nincs? Szerinted csak képzelődtem?
2017. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%
Én is ismerek egy ilyen nőt, igaz ő akkor nem volt párkapcsolatban, de az elv ugyanaz: megtartotta a babát, pedig erőszakból származott. Nagyon tisztelem ezért, mivel hajlandó volt pszichológushoz fordulni, és inkább szembenézett ezzel a dologgal. Mindig azt mondta, hogy ez a gyerek csak az övé! Nem gyűlölte, nem voltak benne fenntartások, mert az pszichológusnak és a támogató környezetének köszönhetően megértette, hogy az a baba semmiről sem tehet, gyakorlatilag ő is csak az eset elszenvedője. Lehet, hogy durvának tűnik, de nagyon jó anya és a gyerekei között soha sem tett különbséget (teljsen jogosan, mivel EGYIK SEM tehet semmiről!)
2017. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
14%
Persze, nem biztos, hogy megtenné, nem is biztos, hogy róla van szó, de ő kérdezett, hogy mit tennénk, ezzel minden válasznak utat enged, ha tetszik, ha nem. És túl sok infót sem adott, ennyiből csak tovább lehet gondolni a dolgokat. Nem vagyok rosszindulatú egyáltalán, csak feláll a szőr a hátamon a mai "anyáktól", akik annyira nem riadnak vissza semmitől, ha gyerekről van szó. Na inkább ők a rosszindulatúak.
2017. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Az senkinek nem jött le, hogy ez egy fiktív, kitalált történet?

Valószínűleg nem tartanám meg, de nyilván csak akkor dönt az ember ha belekerül ilyen helyzetbe.

2017. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
De te feltetelezed a legrosszabbat ismeretlenul. Ez a rosszindulat. Meg ahogy beszelsz a "mai anyakrol", miert kell a legrosszabbat feltetelezni egybol? Raadasul lehet hogy fiktiv, elmeleti kerdes.
2017. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
93%
én megtartanám függetlenül attól h a párom mit mond. nem ő tehet az előzményekről, ahogy soha nem lehet felelős senki a szülei bűneiért.
2017. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
22%

Persze, hogy kitalált sztori, ezért írtam, hogy ilyen nincs, ha meg mégis... Akkor a 3, 10, 13, 15-ös válaszomat tartom.

Drága, te nem érted ezt az oldalt, pont erre van, majdnem olyan, mint egy nyomozóiroda, ha azt a pár sort kapjuk meg, amit ide írt a kérdező, abból indulunk ki, feltételezünk. Nem ír többet, hogy "tanúvallomást" tegyen, akkor mégis mit vár/ vártok?

2017. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
55%
Miért van mindenki lepontozva, aki megtartaná a babát ? Ennyi gusztustalan állatot. Nem azért mondom ezt, mert abortuszt kérnének. Az erőszak pont egy elfogadható indok számomra. Azért gusztustalanok, mert a pozitív, tiszteletre méltó példák is max 20 % -os válaszok itt. Ennyire elfajult a világ ? Én is ismerek olyan nőt, aki megtartotta az erőszakból fogant babát. Nem bánta meg, mert csodás fia lett. Nem hasonlít az apjára. Szerintem az ilyesmi igenis tiszteletre méltó, nem leszólni való. Az ilyenre tényleg azt tudom momdani, hogy igazi anya.
2017. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
57%

Ne dragazz le, nem a gyereked vagy a parod vagyok, hanem egy idegen felnott.

A rosszindulat attol meg sajnos adott :(

2017. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
51%
utolsó, ezen az oldalon ez megy, ha kicsit is olyan dolgot írsz bármilyen abortuszos kérdésre h megtartanád, rögtön lepontoznak. nem a világgal van baj, hanem a sok ráérő idiótával.
2017. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!