Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menstruáció közben nem lehet...

Menstruáció közben nem lehet babát látogatni?

Figyelt kérdés
Ez most csak egy babona vagy komoly? Barátnőm ma jönne hozzánk, 8 hónapos a gyerkőc. Kérdezte tőlem, hogy nem baj, hogy épp megvan neki,mert azt hallotta akkor nem szabad babához menni.. Én még erről nem hallottam.. Vélemények?
2017. febr. 18. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Babona.
2017. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Ez csak egy babona, én nem hiszek az ilyesmiben, de van aki betartja.

Hallottam olyan verziót, hogy ha a látogató èpp menstruál, akkor piros kiütéses lesz a baba.

Meg olyat is, hogy elapad az anya teje.

2017. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Te jóóóó ég, hát nekem szerencsére még nem apadt el egy ilyen látogatás után se.. :DD
2017. febr. 18. 10:06
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
És ha az anyukának jön meg, akkor ő sem nyúlhat a babához? :D
2017. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Ekkora marhasagot.
2017. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem babona. Ez egy marha nagy hülyeség. Legszívesebben az f betűs szót használnám, de az itt nem lehet.
2017. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Jesszus erről nem hallottam még de ma is "tanultam" valamit :D :D ekkora baromságot!
2017. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ugye, én is erre gondoltam h akkor ha megjön én se nyúlhatok majd hozzá?:D JÓÓ persze, az anyai hormonok megint másak, de őőőő WTF? Akkor nem csak szerintem marhaság..
2017. febr. 18. 13:28
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom miért kell így lepontozni! Èn csak leírtam mit hallottam ertől, nem azt írtam, hogy igaz és nehogy a gyerek közelébe engedje azt aki menstruál. Válaszoltam a kérdésére!!!!
2017. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jééééézusom!Ezt nagyon durva.3 gyerekünk van,sok barátnő jött/jön hozzánk látogatóba-"piros betűs" ünnepeken is-de egyik gyerek se lett kiütéses...bár mindhárom volt bárányhimlős,és rózsahimlős,de független volt a látogatásoktól.Sokkal inkább az ovis közösség volt az oka.Bakker,nekem pont most van meg,a sógornőmhöz indulok csajos otthoni "buliba".Másfél éves az unokahúgom....hűha,el se induljak?!
2017. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!