Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki fiatalon vállalt több...

Van aki fiatalon vállalt több gyereket? Megbántátok?

Figyelt kérdés
Én 24 éves vagyok.Van már egy 4 éves fiam es egy 1 éves lányom.És nagyon szeretnénk egy 3.babát. :) Külföldön élünk biztos anyagi háttérrel.Nagyon nehéz 3 gyerekkel? Igazat megmondva en nagyon szeretem a gyerekeket én örülnék meg az ikreknek os :D Köszönöm hogy válaszoltok.

#baba #fiatalon.
2017. febr. 19. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Nekem van egy 6 , egy 3és fél éves kisfiam és egy 11 hónapos kislányom. Most nyáron töltöm a 28at.

Mi is külföldön éltünk 5 évig az első fiam már megvolt, mikor kiderült hogy jön a második hazajöttünk, sok pénzt tudtunk félretenni, itthon is el tudtunk helyezkedni, mindenünk megvan ami kell.

Nem volt kérdés hogy jöhet e a harmadik. Minden dologban van nehézség, az anyaságba is vannak nehéz pillanatok de ugyan ugy 1, 2 gyereknél is.

Én/ mi egyáltalán nem bánom hogy három gyerkőcünk van. Imádom minden percét. Nem bánom hogy fiatal anyuka vagyok, mindig is az akartam lenni.

(En akár még egy negyediket is vállalnék, de az még a jövő kérdése) :)

Ha te és párod is szeretné a 3.at nem gondolkodnék! ;)

2017. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok a gyerekekhez! Köszönöm a válaszod. 💕💕💕
2017. febr. 19. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak egy gyerekem van, 21 vagyok. De a egy-két év múlva már jöhetne kistesó is. Én is nagyon szeretem a gyerekeket, szeretnék is vagy 4et :D olyan jó olasni, hogy vannak még olyanok, akik így gondolkodnak és nem félnek fiatalon gyereket vállalni :)
2017. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen szültem az elsöt majdnem 28 évesen másodikat ,a harmadikat viszont 34 évesen fiatalon jobb volt szülni mert energikusabb voltam.
2017. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!