Nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Nagy családom van , de úgy érzem nem akarok gyereket. Nem akarok hányást felszedni, kakis feneket törölni stb. Jelenleg ezt csinálom, ugyanis nincs munkám (pályakezdő vagyok) és itthon vagyok a húgommal. Amióta itthon vagyok depis lettem , és nem bírom elviselni , hogy anya délután dolgozik és itt hagyja a húgomat.. Ebből rá kellett jönnön ,hogy nem nekem való a gyerek. Ti mit gondoltok ?

20/L


2017. febr. 21. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Azért 20 évesen még nem kell egyből nemet mondani rá, ráérsz évekkel később is amikor lesz kivel családot alapítani átgondolnod. Amúgy hugira vigyázni mindig sokkal rosszabb és idegesítőbb, mint a saját gyerekre, ez biztos így van. Azt is megértem, hogy depis vagy az otthon lét miatt, attól én is az vagyok már néha.
2017. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Amég így gondolod semmiképp ne szülj.

A hugodat beadhatjátok bölcsibe és elmehetsz dolgozni.

Én is 20 vagyok de én a saját babámmal vagyok itthon ( 8 hónapos ) én imádom hogy ő van semmi bajom ha elkell takarítani a kakáját hányását.

2017. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Még nagyon fiatal vagy, simán elképzelhető, hogy 10 év múlva szeretnél majd gyereket

Azért nem ugyanaz a saját gyereked és a húgod pelenkáját cserélni.

Nem baj az sem, ha nem szeretnél gyereket.


OFF:

Az anyukád szült egy gyereket a te nyakadba? Miért nem ő foglalkozik vele? Ha nem kellene a húgoddal törődni, akkor többet foglalkozhatnál az önképzéssel, a munkakereséssel, a karrierépítéssel, és a saját család megalapításával.

2017. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A húgom már ovis, de anya ugye délután dolgozik, én meg mivel nem kapok állást ugye, rám tudja csak bízni. Viszont 1,5 éve itthon vagyok, teljes depresszióban , és emiatt nem bírom elviselni a tesómat ,mert hiperaktív és NAGYON sokat beszél , megállás nélkül, én meg ugye mivel depis vagyok ,azt se akarom hogy hozzám szóljon bárki is. Viszont ugye nekem ilyenkor nem csak hallgatnom kell, hanem ellátnom.. Szóval szerintetek csak a depresszió beszél belőlem, vagy amúgy se lennék túl jó anya?
2017. febr. 21. 19:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok itthon ülni, munkát szeretnék végre ,hogy ne csak "háztartásbeli" legyek ennyi idősen, hanem legalább néha kikapcsoljak.
2017. febr. 21. 19:31
 6/13 A kérdező kommentje:
Meg ha beteg ugye, akkor nem csak délután , hanem egész nap kell rá vigyáznom.
2017. febr. 21. 19:32
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
de miért foglalkoztat ez téged 20 évesen? még van 15-20 éved, hogy gyereket szülj.
2017. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Ki a fenét érdekli már ? Minden héten reklámozza egy nő, hogy nem akar gyereket. Akkor ne szaporodjatok. A másik dolog : le vagyok döbbenve, hogy huszonévesek nem nőként hanem kislányként viselkednek.
2017. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Dehogy baj ha nem szeretnel

egy evvel vagyok fiatalabb csak, (gyereknek ártani soha nem tudnék, utalni se utalom őket, távolról aranyosak, csak ne bízzak rám, mert nincs tapasztalatom, félszeg "mihezkezdjekveled" vagyok)

Nem ertem anyudat, neki kell nagyobb reszt vigyázni.

A helyedben depressziós lennek, ezt is total megértem, kisgyerek mellett ülni olyannak aki nem erre vágyik/akarja annak lehet bajos.( ha valaki viszont ennyi evesen szul akarból, önkéntesen, áldásom rá sok boldogságat.)

2017. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Minden heten kiirja egy epphogy felnottkorba ert am meg otthonelo csaj hogy nem akar gyereket. Mint amikor en 5 evesen azt mondtam "soha nem akajok szejejmes jenni" :)

Aztan mashogy alakult az elet amikor tenylegesen felnottem :)

2017. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!