Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hibáztatom magam, hogy nem...

Hibáztatom magam, hogy nem tettem meg mindent azért, hogy gyerekem legyen. Ti éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Nagyon durva folyásom van orvoshoz is félek menni, hogy rossz lesz a rákszűrésem. Sajnos nem találtam komoly kapcsolatot, huszonéves koromban volt egy azóta semmi. Hibáztatom is magam utólag hogy miért nem próbálkoztam jobban a babával,amikor az akkori párom nem bánta volna. Úgy érzem hogy ezek a szerencsétlenségek vezetnek oda,hogy nem lesz gyerekem. Ti éreztetek ilyet?
2017. febr. 22. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
30 eves vagy, meg nem vagy elkesve! Nem azt mondom hogy szulj 40 evesen, de 30 evesen meg boven van par eved......mintha 14 evesen elore keseregnel, hogy nem lesz erettsegid.... :)
2017. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

???????????????????????????

Én 40 vagyok, és az elsőt várom. Kicsit későn jött szembe az igazi, nem tragédia.

Ha már lenne gyereked, most éppen egyedülálló anya lennél. Szerintem ne sajnáld.


Viszont a folyással minél előbb menj el az orvoshoz, ha szeretnél még valaha gyereket, mert ha eléri a méhedet meg a petefészkedet a gyulladás, és hegek keletkeznek, az jelentősen csökkenti az esélyeidet.

A rákszűrésnek ehhez semmi köze.

2017. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne ess kétségbe. Még évekig szülhetsz, nem jön össze mindenkinek huszonöt évesen. Nem vagy lemaradva, a te időd is el fog jönni.
2017. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En is 35 vagyok, 1.babamat varom...nekem sem volt korabban alkalmasabb, ugy ertem nem ert meg odaig egyik kapcsolatom sem, meg az anyagi helyzetunk sem, hogy babat vallaljunk. 2 eve mentem ferjhez, tobb mint 6 eve vagyunk egyutt, nyilvan korabbi parkapcsolataimbol okulva nem akartam rogton a gyerekkel inditani, ennyire nem voltam ketsegbe esve...aztan egyeb betegseg, gyogyszeres kezeles miatt nem lehett...pedig mar szerettunk volna az eskuvo utan, de ezt dobta a gep.

En is kezdtem parazni kicsit mikor mar a 35-ot is betoltottem, hogy mivan hogyha most mar keso, es nehezen fog osszejonni, esetleg csak evek mulva, de szerencsere nem ilgy lett :)

Te sem vagy meg lemardva semmirol, ne izgulj! Es foleg ne hibaztasd magad! Majd fogod meg eleget valoszinuleg anyakent ;)

A problemaval meg menj mielobb orvoshoz, hogy megnyugodj :)

2017. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne hibáztasd magad, lehet úgy jöttél a világra hogy nem szerettél volna gyereket, és általában akik ilyen akarattal jönnek világra azoknak általában nem is lehet gyerekük. És talán ha elfogadod ezt a tényt akkor a fizikai problémáid is megszünnek és az orvost is meguszod.

Sok betegség keletkezik lelki problémából.

Foglalkozz többet magad felfedezésével, csináld azt amit igazán szeretsz, rövid az élet!

2017. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!