Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek 2 gyerekük van, mikor...

Akiknek 2 gyerekük van, mikor éreztetek úgy, hogy jöhet a második?

Figyelt kérdés
Alapból mindig is két gyereket szerettem volna, de egyelőre az egy éves fiunk mellé el sem tudom képzelni, hogy mikor johet a második.
2016. nov. 8. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi nagyon lelkesek voltunk, az első 8 hónapos korában már nem védekeztünk, igaz, akkor még nem is menstruáltam. Szerencsére a természet okosabb volt, a nagy 15 hónapos korában fogant meg a kicsi, így pont 2 év lett köztük, szerintem még ez is kevés volt.

Eredetileg minimum hármat szerettünk volna, de azt mondtam, jegeljük a témát addig, amíg mindkettő iskolás nem lesz. Jövőre sulit kezd kicsi is, de én még mindig nem érzem, hogy lenne energiám még egy picire.

2016. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk nem volt ez kérdés, én eleve ikreket szerettem volna, de ha már nem jött össze (elég kicsi volt rá az esély), akkor mielőbb akartam kistesót. 15 hónap van közöttük, az első év kemény volt, de abszolút megérte.:-)
2016. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Nalunk is pont 2 ev van a ket gyerkoc kozott.

Es oszinten en is elgondolkoztam azon, hogy lehet, hogy 3 ev korkulonbseg kellett volna.

Bar ez annyi mindentol fugg, engem teljesen lemeritett, hogy a nagyobbik es most a kicsi is nagyon rosszalvo, nem alszik at egyetlen ejszakat sem.

A korhazi szobatarsamnak most masfel eves a kislanya es a napokban szuletik neki a masodik.

2016. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

15 hónapos a lányom, egy jó darabig nem lesz tesó az biztos. Persze szeretnék, vágyom rá mikor látok egy picúrkát, de a józan eszem győz.

Én tudom h nem állok készen egy második babára!!!


Barátnőm ( hasonló habitusú a fia, mint a lányom) 6 évet várt, még azt mondta h Na most jöhet a tesó!

Azt mondta, h jól tette....

2016. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én pedig készen álltam egyszerre két gyerekre is, ahogy a férjem is. Mindenben maximálisan számíthattam rá, megosztottuk a feladatokat, anyagilag sem jelentett gondot. A gyerekeink úgy nőttek fel, mint az ikrek, már huszonévesek, és nagyon jó a kapcsolatuk egymással, ahogy velünk is. Ma is ugyanígy csinálnám.

Sajnálom, ha valakit ez ennyire frusztrál, hogy úgy érezte, le kell pontoznia a válaszomat.:D


2-es

2016. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2-3 év korkülönbséget szerettünk volna. Ebből lett 7,5. Ember tervez ugyebár..
2016. nov. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi szerettünk volna 1,5-2 év korkülönbséget és eredetileg is úgy volt, hogy most ősszel próbálkozunk. Most őszre meg már vágytunk is nagyon egy babára. Elsőre össze is jött, 6 hetes terhes vagyok és 14 hónapos a kisfiam.
2016. nov. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rögtön. 17 hónap lett. Tökéletes :)
2016. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor az elso betoltotte a 2 es fel evet. Jo volt addig csak vele foglalkozni:)
2016. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kerek 4év különbséggel születtek. A harmadikat max 2év különbséggel tervezzük,köztük nem dolgozom ,de utána már nem akarok szülés miatt eljönni,ezért akarunk majd most kis különbséget,ha nehéz is. Meg nekem valahogy a 28a berögződés,jó lenne addig letudni a 3.-at is. 26 leszek,mikor a második fél éves.
2016. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!