Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiak, mikor éreztétek,...

Férfiak, mikor éreztétek, hogy szeretnétek gyermeket vállalni?

Figyelt kérdés
Hány évesen és mennyi ideje voltatok együtt a párotokkal?
2016. szept. 27. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A férjemről tudok nyilatkozni, 27 volt amikor úgy komolyan felhozta a témát, hogy szeretne már kisbabát. Mindez 8 év együttlét után volt. Most várjuk az elsőt.


26/N, 28/F

2016. szept. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi ferfi fog valaszolni en is a paromrol tudok nyilatkozni. En mar a megismerkedesunkkor lattam regebben hogy o egy apa tipus es nagyon jo apa lesz ha egyszer az lesz. Ehhez kepest o akkor azt mondta hogy neki nem is kell gyerek. Oszinten rosszul esett de egyaltalan nem tudtam neki elhinni mert mast lattam rajta. Kesobb hol ezt mondta hol azt az volt a legtobb hogy majd egyszer. Aztan ugy alakult hogy nem tervezetten becsuszott a baba akkor volt 33 eves es mikor megtudta egybol ugy orult neki mintha csak regota varnank ra, ennek oromere azonnal megivott egy uveg bort, aztan mar vegig telefonalt mindenkit hogy elujsagolja a tesojanak meg sirva is fakadt az oromtol. Hihetetlenul boldog volt en meg kb meg csak a teszt folott pislogtam es en csak abban a fazisban voltam hogy felfogjam egyaltalan hogy mi van. Szoval egyebkent lehet valakin latni attol fuggetlen mit mond. A pasik van hogy nehezen adjak be a derekukat kozben meg lehet vagynak ra. Tehat a kettosseg allapotaban vannak. Konkretan felelosseget esetleg nem akarnak vallalni.

Egyebkent szemelyiseg fuggo is hogy ki mikor erett meg a dologra. Ugye vannak komolyabb es keson ero tipusok is.

2016. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Férjemrõl tudok nyilatkozni. 32 volt mikor megismerkedtünk, 5 év múlva mondta, hogy nagyon szeretne. Nem a kapcsolatunk miatt nem akarta hamarabb, hanem a piszkos anyagiak miatt. Amikor mondta, sem álltunk a legjobban, még messze volt a cél, de valami bekattant neki. :)
2016. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apu 26 volt, amikor anyu terhes volt velem. Félve mondta el apunak, de ő megölelte őt és megpuszilta az uh képemet. Örömmel telefonált minden rokonának, barátjának, hogy gyereke lesz. Azóta is minta apa. Jobb szülő, mint sok anya.
2016. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 piroska és a farkas ***** válasza:
24 éves volt a férjem az első talàlkozàsunknàl. Rà 2 hónapra döntöttünk úgy, h akármikor jöhet a baba, mert teljesen nyilvànvaló volt- és most is az - h mi összetartozunk. Végül csak a ràkövetkező évben, màr férj és feleségként lettünk szülők, mostmàr a kistestvért vàrjuk.
2016. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!