Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ovi korú, vagy még...

Anyukák, ovi korú, vagy még kisebb gyerekekkel, ti sosem szoktatok tévézni?

Figyelt kérdés

Néha olyan jó lenne csak bekapcsolni kicsit, hogy menjen a hiradó vagy egy délutáni sorozat vagy bármi..az ember otthon ül, főleg ebben a rossz időben, senki nem szól hozzá, egész nap csak a gyerekek mellett ülök és játszom velük. A házimunka a kikapcsolódásom. Sosem voltam tv függő, de most egyszerűen úgy érzem, tök jó lenne csak úgy felhőtlenül bekapcsolni kicsit, mint "azelőtt" :)))

ti sosem nézitek? 2,5 éves a lányom, naponta kétszer néz rövid mesét, emellett a zene szól a gépből, de tvt sose nézünk. Mellette kisbabám van, őt nyilván mindig kiviszem még a mese alatt is..


2017. febr. 23. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Te jo eg, hogyne neznem? Marmint miert ne? Attol hogy gyereket szultem nem csak ket cici vagyok hanem ugyanaz az ember mint elotte.

Odamesz a tv-hez es.....bekapcsolod :) Magic ;)

2017. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de a gyerek meg nézi közbe? mekkora?
2017. febr. 23. 09:31
 3/17 A kérdező kommentje:
az én gyerekem úgy betudja szippantani hogy az nem igaz
2017. febr. 23. 09:31
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem nezte a nem neki szolo musorokat, max a reklamokat de amugy jatszott inkabb. Meset o is nezett. Mar 6 eves de ujszulott koratol neztem a tv-t pont mint szules elott...Hirado, Jobaratok, X faktor, filmek....ami nem rajzolva volt nem erdekelte :) Nem kell ennek ekkora feneket keriteni.
2017. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Ó, dehogyisnem, ne aggódj, az ide író szuperanyuk minimum 70%-a ugyanúgy nézi, hiába írják, hogy egészségtelen, meg mást játszanak inkább, de be nem kapcsolják, stb. Csak játszák a mártírt, bűntudatot keltve azokan, akik az igazi szuperanyuk, és megengedik maguknak, hogy ne unalmas, rutin legyen az életük a gyerek mellett, hanem magukkal is törődnek.
2017. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Mi is nézzük egész nap a tévét (80%-ban a Minimaxot ugyan :-) ),de időnként megnézek néhány sorozatot.Ilyenkor nálunk legalábbis,nem kell attól tartani,hogy nem nekik való műsort néznek,mert nem is érdekli őket,ilyenkor elmennek játszani.A lányom 2,5 éves,vele már moziba is belültem,végig is nézte a mesét.A fiam 1,5 éves,ő is mesézik újszülött kora óta. :-) (Bár,ilyenkor még nem fog fel belőle sok mindent)
2017. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne neztem volna?! Harom gyerekkel voltam anno evekig GYES-en. Sokat ment a tv, mesek, kazettan regi rajzfilmek.
2017. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
mert az ember mindenhol azt olvassa milyen káros, hogy a gyerekek nem fognak jól aludni tőle stb. a vicc az egészben, hogy két borzasztó rossz alvó gyerekem van, pedig sose néztek tvt, naponta max 8-10 órát alszanak, a kicsi fél órákat nap közben elvétve, a nagy meg 2,5 éves és hetente csak egyszer kétszer alszik nap közben, pedig aztán sokat vannak levegőn, nem a tvt bambulják és mégsem alszanak. Szerintem mindhármunk idegrendszerére csak jótékony lenne a tv :D
2017. febr. 23. 10:03
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Én nem kapcsolom be, de én a gyerekek születése előtt sem néztem tv-t, néha 1-1 filmet megnézünk a férjemmel, de az gyerekkel lehetetlen ( én nem tudok figyelni a filmre, ha közben a gyerekek futkosnak, játszanak). A gyerekek néha néznek mesét, de inkább csak a nagy, a kicsi 2 perc után jön, hogy kapcsoljam ki.
2017. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Én éjjel tvtztem amíg otthon voltam, de ez a gyerek előtt is így volt. Napközben nem voltak engem érdeklő dolgok.
2017. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!