Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a gyerek az apja házában...

Ha a gyerek az apja házában láthatás során elveszíti a drága, speciális szemüvegéből az egyik lencsét, akkor azt kinek kell pótolnia: az apának vagy az anyának?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 22:18
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

16-os, köszönöm, ez jó ötlet, meg is próbáltam. Azt írtam neki, a fiam elmenne megkeresni, de apuka nem is válaszolt. :/ SZóval a jóakarat is hiányzik belőle.


Gondolom, gyámhivatal nem is foglalkozna ilyen problémákkal. :(

2017. febr. 28. 14:59
 22/24 anonim ***** válasza:
Kenytelen leszel. Sot. Gondolom, mar kesz az uj. Megprobalod elkerni a felet.
2017. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel apukát és/vagy menj oda a te vagy te a gyerekkel és csengess be h jöttetek megkeresni a szemüveget.
2017. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én saját káromon tanultam meg hogy legyen biztositás egy szemüvegen mert,elhagya,leteszi földre véletlenül rálép,stb inkább fizetek 3-4000 ft töbet de akkor baj esetén kevesebbe kerül újatt csináltatni ,mint biztositás nélkül,egy gyerek szemüveget.
2017. márc. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!