Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kecskeméten mennyit kérhet...

Kecskeméten mennyit kérhet egy magán nőgyógyász egy receptírásért?

Figyelt kérdés
Igazából csak receptért megyek,soron kívűl csak beugrok érte.
2017. márc. 2. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Budapesten, a magán nőgyógyászom, ahol alkalmanként 12.000.- fizetek, egy forintot nem kér, ha csak receptért megyek.


Szóval ezt dokija/rendelője válogatja.

2017. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Budapesten, magánorvosom 13.000Ft egy rákszűrés.

Ha csak receptért megyek akkor, 1000Ft.

2017. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szegeden sem kell külön fizetni az én dokimnál receptért, ha egyébként a betege vagy. Vizsgálat 12-15 ezer, ha recept kell, felhívom az asszisztenst és megyek a receptért, a dokival nem is találkozom, kint van a recept az asszisztensnél a váróban.


Ahol kérnek így is, max. 1-2 ezer forintot szoktak.

2017. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor biztos nem fog 10.000ft-ot kérni :)

Mert h annyi egy vizsgálat. Akkor szuper. Korrekt orvos,volt h 11.000ft-ot adtam mert sűrgősen fogadott és bárhogyan erőlködtem nem fogadta el azt a plusz 1000 ft-ot. Szal akk biztosan nem 10.000 ft lesz. Kösziii

2017. márc. 2. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2000, amit baromi soknak tartok azért h csak beugrok egy receptért, úgyhogy ha csak recept kell inkább az államiba megyek, ott is két perc alatt meg van.
2017. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kecskeméti vagyok, az én dokim nem kér egy fillért sem, ha csak receptért megyek, ami általában fogamzásgátló, de azt szerencsére a háziorvosom is fel tudja írni, így ritkán megyek emiatt a nőgyógyászomhoz.
2017. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Amilyen aljasok, bármennyit!
2017. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!