Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem letesitettem reg ota...

Nem letesitettem reg ota szexualis kapcsolatot senkivel, de mar szinte paranoias vagyok, hogy terhes vagyok e. Valami tanacs?

Figyelt kérdés
Legbelul tudom ,hogy nem vagyok de pl most felszedtem par kilot es mar rn ezen aggodok. Meg most 1napja kesik a menzeszem, de tudom, hogy nem vagyok terhes, megis betegesen aggodok,hogy megis

2017. márc. 10. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szexeltél senkivel, akkor mitől eshetnél teherbe? Nem értem...

Mitől félsz? Ez a legjobb, 100%-os védekezés, hogy nem élsz nemi életet. Minden más csak 99%.

2017. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mintha paranoias lennek vagy nem tudom
2017. márc. 10. 19:49
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Hogyne lehetnél terhes ha pl felpróbáltál egy nadrágot egy "olyan" után akkor a kis spermácskák felkúsznak a méhedbe és hopp már ott is a gyerek. A fürdőkről meg már nem is beszélek milyen könnyen teherbe lehet esni. Én a helyedbe vennék egy tesztet. Pszichológiait.
2017. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2017. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fordulj pszichológushoz.

Gondolom, nem vagy Szűz Mária, aki szexuális kapcsolat nélkül is teherbe tud esni.

2017. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha te teherbe tudsz esni sajat magadtol,szexualis kapcsolat letesitese híján,akkor te kezet foghatsz szuz Mariaval:DDD Szegeny ferfiak,mar nincs is rajuk szukseg:D

Minden esetben szukseg van egy ferfihez,a megtermekenyites soran. Meg ha lombik program akkoris,de mondjuk ott nem kell szexelni,mert mestersegesmegtermekenyitesrol van szo,de azt eszrevenned ha valaki ezt a muveletet akarna,lefolytatni veled:DDD

2017. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem paranoiás vagy, hanem rettenetesen buta és teljesen sötét biológiából.

Nagyjából 7. osztályban mindenki megtanulja, hogy a gyerekhez szexelni kell. Javaslom, keress rá a neten, hogy lesz a gyerek. Én zabálj annyit.

2017. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szexelned kéne és akkor lenyugodnál, nem hülyeségeken járna az agyad.
2017. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia már bocsi de a szüleid nem stresszelnek halálra azzal hogy védekezni kell meg hogy mi lesz ha teherbe esel? Szerintem is pszichologus kéne meh egy kicsit mással.törődni nagyon erös a mehfelelési kényszered
2017. márc. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mióta szültem azóta én is minden egyes szex után rettegek. Híztam 2 kilót, és már vettem is a tesztet. Szerintem bekattantam. Szeretem a gyermekem nagyon, de a terhesség, a szülés nagyon megviselt, és még egy jó darabog nem szeretnék neki kistesót.
2017. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!