Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert akar Magyarorszagon"mind...

Miert akar Magyarorszagon"mindenaron mindenki"terhes lenni, vagy az maradni? Szinte mar a fele orszag terhes. :D

Figyelt kérdés
Ennyire fontos a csalad alapitas? Meg akkor is,ha az egyik fel nem akarta/akarja,vagy/es csak "besikerult"gyerek lett es elvbol a no megtartja,vagy valami mas okbol,mint pl.a "magzatvedo egyesulet":D meg akkor is,ha nincsenek.meg a normalis anyagi,elet,es erkolcsi korulmenyek,de valami miatt,pl.vallas vagy egyeb "hiedelmek"aggalyok miatt megtartjak?? Ez a normalis? Szerintetek? Ti mit tennetek? Mi a realis,mi lenne? Es a sok fiatal szinte meg csak gyerek 16-17eves korosztaly is teherbeesik felelotlenul,es sok meg is akarja tartani? Nekem speciel a 20is meg fiatal egy terhesseghez. Foleg aki egyedul marad,es ra van szorulva a kormany,anyuci apuci es a tobbiekre,ferjre,(jobbik esetben ferj,ha nem is ferj de a ferfi aki a gyerek apja,es nem lep le)ez a nagy kiszolgaltatas jobb igy? Ti mit gondoltok? Foleg azoknak akik magukra marafnak terhesseg kozben,vagy utan egyedul a gyerekkel,mindenfele tamogatas nelkul??
2017. márc. 3. 18:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ilyen esetekben jobb lenne minnel hamarabb az abortusz lehetosege,vagy szerintetek milyen esetekben lehetne csak az abortuszt valasztani??

Vagy tokmindegy,mert mindenaron meg kell szulni??

Es tudom,...mindjart megerkeznek az abortusz vedok.:DDD

2017. márc. 3. 18:41
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Végif se olvasom.

Szerintem régebben is minden így volt,csak nem láttál annyi terhes nőt,vagy neü volt face meg gyakori kérdések...

2017. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Láss túl a GYIK-en! Az országos stat még véletlenül se azt mutatja, hogy sokan szülnek, azt meg pláne nem hogy a fiatalok lennének többségben.
2017. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos végig olvastam végül.

És te 5 éves vagy? Vagy miért nem tudsz még értelmesen megfogalmazva írni?

Én szerintem mindenkinek lehet véleménye,de nincs köze hozzá.

Egy jó kapcsolatban pl nem gond,ha a férfi a fenntartó. Mint nálunk pl. Ez nem jelenti azt,hogy én ne mennék el dolgozni,csak mondjuk én nem keresek közel se br 315-öt meg még többet,mint párom.

És van előző kapcsolatomból egy lányom,akit 21évesen szültem,nem tervezetten. És nem bánom,nem álltunk sorba semmiért az apjával,az hogy a család besegített,az meg a család dolga mindenhol. Pl mi külön éltünk,exem dolgozott,szüleim vettek sok mindent a babának meg akkor,de mi tartottuk fenn a lakást.

Most meg a párommal van közös baba is,holnap lesz az esküvőnk,és albérletben lakunk. Senki nem segít,de pl kérés nélkül is kapunk bármit,pl ellátják páromat kajávak,ha megy fel pestre két hetente a második diplomája miatt.


Nyilván nekem is van véleményem sok mindenkiről,de én se láthatom kinek milyen az élete. A 16 éves is találhat jó párt,aki már dolgozik. Aztán már az ő dolga,hogy felhagy a sulival. A cigó is lehet rendes életű,nem csak retkes,segélyre szülő,nincs a homlokára írva. Ahogy egy nem tervezett gyereket is örömmel fogadhat a pár,vagy a nő egymaga.

2017. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Hány nő van és volt, akinek egész életében ne lenne gyereke?

Szerintem szinte minden nő szül élete folyamán. Ez nem mostanság kérdése, mindig is így volt, anyáink, felmenőink is szültek

2017. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Tevedsz, egyre kevesebben szulnek. Az okok:


- divatba jott a szingliseg es a szexkapcsolat

- a 30 eves nok is bulibol buliba csapatnak hetvegente

- karrier fontosabb nekik mint a csalad

- ujepitesu lakast akarnak meg hitelmentes hazat ezert nem vallalnak gyereket amig ez nincs meg


Az elobbi okok miatt a nok keson akarnak gyereket vallani, azonban kesobb kisebb az eselye. Sot, sokan nem is akarnak, mert:


- utazgatni akarnak es felelni a penzt amit keresnek

- karrier, karrier, karrier


Plusz egy egeszsegugyi ok is van:

Sokkal egeszsegtelenebb, szresszessebb eletet elunk, ergo a nok nagy resze nem, vagy csak evekkel kesobb tud teherbe esni.


Tajekozodj, mielott marhasagot irsz.

2017. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Arra celoztam,hogy egy nonek genyleg az a sorsa hogy gyereket szuljon,es neveljen,illetve haztartast vezessen,es meg dolgozzon is mellette,es mjo anya is mindezek jobbik esetben apukaval.Rengeteg felelosseg.
2017. márc. 3. 19:09
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolso,aki igy gondolkodik ahogy leirtad,annak van igaza. En is ilyen vagyok.
2017. márc. 3. 19:22
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Jogod van nem szülni, senkit sem érdekel, magyarországon rengeteg abortusz van, máshol is. Nem tudom te hol élsz, de nem ártana szélesebb körben tájékozódni, mielőtt baromságokat jelentesz ki.
2017. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Miert faj neked es sok abortuszimadonak, hogy masok csaladot szeretnenek alapitani, es boldogok? Miert kell mindig szitani a semmit? Nem akarsz, ne szulj, ne szaporodj.
2017. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!