Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogyan ünneplitek a...

Anyukák, hogyan ünneplitek a születésnapotokat kicsi gyerek (ek) mellett?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Pont úgy, mint kicsi gyerek nélkül.
2017. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Csaladdal.

Harom gyerek van, mar iskolas mindharom.


Anyu, tesom, sogorom. Fozok, sutok, van torta. Beszelgetunk, eszunk, iszunk.

2017. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy eddig is.

Szüleim készülnek ebéddel, tortával, vagy a tortát a férjem intézni, ha nem házi készítésű.

Barátnőim, unokatesóim átjönnek megköszönteni. Van, amikor el is megyünk valahova.

2017. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyorsan :-)
2017. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
a férjem hozott tortát meg rendeltünk valami finom vacsit...de volt hogy el is mentünk valahová kajálni, csak most pont újszülött mellett volt szülinapom és akkor így otthon ragadtunk
2017. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
en ikres nayuka vagyok. A szulestesuk utan 2 honappal volt a szulinapom. akkor babakocsiba tettuk oket a parommal, es este elmentunk vacsorazni, mikozben a gyerkocok aludtak a babakocsiban. Egy egyszeru romantikus vacsora volt, semmi ereszd el a hajam. De ez igy volt jo. Az utana kovetkezo szuletesnapokon a nagyneni es nagyi vallalta a gyerekfelugyeletet, ugyh a parommal el tudtunk kettesben is menni vacsorazni es kicsit az ejszakaba is :)
2017. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ. A családdal ünneplős része az maradt eddig is, ahogy volt. A többi attól függ, hogy jön ki a lépés, és mekkorák a gyerekek.

A nagyfiam már 9 éves, jó pár szülinapom volt, mióta ő megvan, a legelsőnél mondjuk pont terhes voltam, akkor csak családi ünneplés volt, már csak azért is, mert utána nem is voltam az országban pár hónapig.

A többit már ugyanúgy ünnepeltem, mint korábban, családi ünneplés + buli a barátokkal. Úgy gondolom, évi egyszer nekem is jár :)

Most a tavalyit megint csak a családdal ünnepeltük, mert akkor volt a kicsi 2 hónapos. Idén viszont - bő egy hónap múlva - 30 éves leszek, és bár már akkora társaság nincs, mint fénykoromban, mert szinte mindenki jó messzire költözött sajnos, de azért valami kis buli mindenképp lesz :)

2017. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Mellettük sehogy, korán reggel átjön anyum, mi a párommal lelépünk, este érünk haza :D
2017. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hú, változó! Két gyerek van, az egyik 5 éves múlt, a másik másfél éves. Elmúlt pár évben mindenféle szülinapom volt. :)

A családi mondjuk az alap. Tehát azon a hétvégén, amikor van, összejön a család. Vagy nálunk és főzünk közösen valamit, vagy étterembe megyünk.

Emellett volt,hogy barátnőkkel ünnepeltem, amikor az első fiam két éves volt. Volt,hogy csak a férjemmel és a gyerekekkel. A helyzet adja.

2017. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tortázunk,felköszöntenek.azt kész van hogy kapok ajándékot is.
2017. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!