Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt aki fiatalon szült...

Volt aki fiatalon szült esetleg és a gyerek apja otthagyta?

Figyelt kérdés
Bővebben arról szeretnék tudni, hogy volt-e akit otthagyott a barátja vagy valamilyen oknál fogva fordítva miután teherbe esett (nem muszáj ennek lennie az oknak). Mert én most olyan helyzetben vagyok, hogy szétmentünk már jó ideje de nem a baba miatt hanem más az oka. Azóta pedig van egy srác akinek van ugyan egy kisfia akit nem láthat mert nem engedi a volt barátnője viszont mi most együtt vagyunk és tökre érzem hogy megtaláltuk egymást és azt mondta őt egyáltalán nem zavarja hogy kisbabám lesz és lesz neki a fogadott apukája. Rengeteget törődik velem, kérdezi a kicsit mit csinál éppen. Csak én annyira félek, hogy nehogy elveszítsem. Talán még lehet ő a nagy Ő így is? Hogy kisbabám lesz? Van ilyen ember?
2017. márc. 25. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nézd, minél fiatalabb vagy amikor teherbe esel, annál nagyobb az esély ra, hogy nem maradtok együtt. Ugyanez vonatkozik a kapcsolat hosszára is.
2017. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Mi az, hogy nem engedi?


Szerintem ez a dolog sántít, én csak olyan apukákat ismerek, akik vagy nem akarták látogatni a gyereküket akármire hivatkozva, vagy foggal körömmel tepernek a bíróságon a láthatásért.


Egy sráccal beszélgettem eddig, aki fiatalon lett apa és lemondott a gyerekről, hogy egy másik pasi örökbefogadhassa és nevelje a gyerek anyjával külföldön. Azóta is bánja a döntést.


Mit mond, mi akadályozza?

2017. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam keresztanyukája járt így, amint kiderült a terhesség, a pasas kereket oldott. Pár hónapos volt a pici, amikor összejött a jelenlegi párjával, azóta 10 év telt el és már a férje, nevére is vette a kisfiút. Szóval van ilyen, a szerelem nem ismer határokat.


Olyan is van, hogy az anya eltiltja a gyereket az apától, ismerek ilyet, igaz ők nem fiatalok, hanem pont hogy idősebbek és a férfi csak biológiai apaságra kellett, mert már ketyegett az óra.. Aztán a pasi kiharcolta bíróságon a láthatást, de az évekbe tellett.

2017. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk én hagytam ott a fiam apját, mert amikor terhes lettem, átváltott agresszív gyökérbe - nyilván akkor érezte nyeregben magát, és kijött az igazi énje, nem gondolta, hogy én terhesen is simán kiadom az útját.

Fiatal voltam én is eléggé, és volt egy srác, akivel még terhesen ismerkedtem meg, de aztán nem lett az egészből semmi, nekem a hátam közepére nem hiányzott a további bonyodalom. Évekkel később ismertem meg azt, aki tényleg a társam tudott lenni, de nem bánom, hogy így alakult.


Egyébként nem jogszerű, amit a barátod volt barátnője csinál, ő nem tilthatja meg, hogy az apa lássa a gyerekét, ezt maximum a bíróság tilthatja meg. De azért őszintén, engem érdekelne, hogy a volt barátnő miért akarja kizárni az apát a gyerek életéből. Valami oka csak van. Persze lehet, hogy szimpla szemétkedés, de az is lehet, hogy nem véletlenül csinálja ezt. Mióta vagytok együtt? Mennyire ismered ezt a pasit?

2017. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukám volt hasonló helyzetben, mint az utolsó. Ő kirúgta az apámat, mert az azt gondolta, ha anya terhes lett, már azt csinál, amit akar, legénykedhet. Ivott erősen, anya pedig nem akarta, hogy egy részeges moslék alak neveljen.

Ő nem ment férjhez,bár lett volna, akit nem zavart volna a jelenlétem, azt mondja, nem akart mellém mostohát. Talán most, hogy felnőttem, többet törődhet magával.

2017. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia.

1996-ban születtem. Fiatal vagyok. 21 éves.

2014 júliusban megismertem volt páromat.

2015 októberben szakítottunk az alkohol miatt.

2016 januárban megszületett a kislányom.

2016 novemberben jöttünk össze a mostani párommal.

Úgy tekint a lányomra mintha a sajátja lenne. Jobban szereti mint a saját apja. Aki nem is keresi. Míg a párom minden nap messenger kamerán felhiv hogy láthassa a kicsit. Imádják egymást. A kislányom neki mondja hogy apa.

2017. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!