Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engednéd az édesanyádnak?

Engednéd az édesanyádnak?

Figyelt kérdés

Kislányom lesz hamarosan, testvéremnek már van egy fia és lánya ők külföldön élnek. Anyukám szeretné megvenni a kiságyat, nem mondom hogy drága de 60ezer forint, nekem ez túl drága ajándék, ráadásul munka nélküli és nyaranta vállal szezon munkát, és én inkább annak örülnék ha végre kimenne a tesómékhoz az ajándék helyett.

Nekem is segítség volna mert nem vagyunk túl fizetve de nem várom el anyukámtól. Mondtam neki az is elég ha a baba ágyneműt veszi de ő ragaszkodik a kiságyhoz.


2017. márc. 26. 06:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Fogadd el, mert ha visszautasítod, haszontalannak fogja érezni magát.

Aztán találd meg a módját, hogy anyagilag segítsd a tesódékhoz való kiutazásban.

2017. márc. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Beszéld meg vele, hogy olcsóbb kiságy is jó lenne. Használtan is tök jókat kapni, felé ennyiért.
2017. márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Elsovel egyetertek szinte ugyanezt akartam irni!
2017. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Megpróbálnám lebeszélni róla. Ha segíteni szeretne, akkor inkább a szülés után segítsen, például az ügyintézésben. Ha munkanélküli, akkor ő tud jönni-menni napközben, akár papírokat leadni, vagy elszaladni boltba, ha valami hirtelen kell. Nekem ez nagyobb segítség volt anyukámtól az első hetekben, mintha méregdrága holmikat vásárolt volna.
2017. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
A ferjem es en nem engednenk, hogy ilyen draga ajandekot vegyen, mikozben nem igazan teheti meg. Sot.
2017. márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne engedd! Mondd azt, hogy bőven elég az ágynemű és inkább szülés után segítsen neked pl.vasalni, főzni néha stb., mert az nagyobb segítség lenne neked.
2017. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem reális az ár a termék funkciójához.

Ezért nem.

2017. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En megkernem, hogy varjon vele, es akkor vegye meg, ha tenyleg. Az en fiamat hiaba raktam kulon, csak velem hajlando aludni, aztanolvastam a biztonsagos egyuttalvas elonyeirol (SIDS megelozese, legzes, keringes serkentese, szopira gyakorolt pozitiv hatas), es mar nem is akartam kulon tenni utana. En megvarnam vele, hogy kell-e.
2017. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem engednénk meg inkább valahogy máshogy segítsen ha szeretne.

Ha ti sem vagytok elebgedve anyagilag akkor miért kell 60000,- ágy? Miénk a 18 éves fenyő ágyban is fantasztikusan jól alszik....

2017. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!