Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engednéd az édesanyádnak?

Engednéd az édesanyádnak?

Figyelt kérdés

Kislányom lesz hamarosan, testvéremnek már van egy fia és lánya ők külföldön élnek. Anyukám szeretné megvenni a kiságyat, nem mondom hogy drága de 60ezer forint, nekem ez túl drága ajándék, ráadásul munka nélküli és nyaranta vállal szezon munkát, és én inkább annak örülnék ha végre kimenne a tesómékhoz az ajándék helyett.

Nekem is segítség volna mert nem vagyunk túl fizetve de nem várom el anyukámtól. Mondtam neki az is elég ha a baba ágyneműt veszi de ő ragaszkodik a kiságyhoz.


2017. márc. 26. 06:05
1 2
 11/11 piroska és a farkas ***** válasza:
Nem engedném, és ha kell, ehhez füllentenék is, h pl " Jaj, Mama, képzeld az xy barátnőm most hívott, h gyerekágyra cserélni a Mancika kiságyát, ezért nekem adja!"...és szépen vennék egyet használtan, max 15 ezerért. Elmondanám neki, h a tervezett összegnek egy részéből inkább úgy segítsen, h az első hetekben rendszeresen főz nekünk, mert szerintem az ilyesmi az egyik legnagyobb segítség. Mindezt úgy, h hol ő vásárolna be hozzá, hol mi, tehát vhol érezhesse - ha ez fontos neki- h költ rátok. Ha ez szerinte nem segítség, az egyrészt baj, mert hadd tudja már a frissen szült, h mi a segítség neki, másrészt akkor kitalálnék vmi hiányzó alapcikket, lehetőleg a 60 ezer töredékéért, de maradandót. Pl vegye meg a keresztelőruhát. Vagy mellszívót.
2017. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!