Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinál a gyámügy?

Mit csinál a gyámügy?

Figyelt kérdés
Ha a kórházból, saját felelősségemre hazahozom a gyereket, értesítik a gyámügyet. Járt így valaki?

2017. márc. 26. 12:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgálatot indít. Ha úgy ítélik, hogy ezzel a döntéseddel veszélyeztetted a gyereket, akkor ki is emelhetik.
2017. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Emiatt az egy dolog miatt is kiemelhetik, ha amúgy rendezett a családi háttér?
2017. márc. 26. 12:52
 3/28 anonim ***** válasza:
Mekkora gyerekről van szó?
2017. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszelyezteted, akkor igen. Sooot, kiskure veszelyeztetese az erosen buncselekmeny. Dd amugy engem szamtalanszor hazahozott anyukam sajat felelossegre, amikor mar nem volt semmi bajom csak nem akartak hazaengedni
2017. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ szerintem (kiemelem, hogy csak szerintem) hogy mi volt a betegsége, milyen állapotban volt mikor elhoztad. Legalábbis így tűnik reálisnak.
2017. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%

A korhazak okkal tartjak bent a beteget, mivel hiany van apolonokbol, orvosokbol, es sok a beteg, pont hogy futoszalagon "dobaljak ki" a betegeket amint a gyogyulas utjara leptek. Ha a gyereket bent akarjak tartani, annak oka van!

Sosem ertettem, mibol gondolja valaki, hogy tobbet tud, jobb diagnoszta, mint maguk az orvosok? Foleg anyukakra jellemzo, hogy jobb orvosok az orvosoknal, jobb ovonok az ovonoknel, jobb tanarok a tanaroknal, stb.

Nekem is van gyerkocom, megis hiszek az orvosoknak, eddig sosem csalodtunk meg egyben sem, volt, aki az eletet mentette meg (szo szerint).

2017. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%

Ha tudnánk a konkrét helyzetet, többet lehetne mondani.


De érdekes ez: én még akkor se mertem hazavinni, amikor azt mondták, adaptációra elengednek. Ráhúztunk még egy napot, hiába volt szörnyű bent, mert ijesztő volt a tudat, hogy ha visszaesne, nem hívhatom a mentőt, mert papíron még bent lennénk.

2017. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Drága 6-os, Te annyira elvagy tévedre, h az már fáj. tégy meg egy szivességet, ha fogalmad nincs a témában görgess tovább ahelyett, h itt osztod az észt. Köszönöm.
2017. márc. 26. 14:12
 9/28 A kérdező kommentje:

A biztonság kedvéért maradjon bent megfigyelésen. Még zárójelben amúgy megjegyezte, h sajonos neki így kell eljárnia mert ez a protokoll, amúgy nyugodtam hazamehetne, mert minden oké. (ezt az orvos a saját szájából)Ha saját felelősségre viszem el, hivatalból értesítiik a gyármügyet.

A kórház amúgy ezért kapja a pénzt, és ez a legjobb nekik, mert mivel csak megfigyelik a gyereket semmi munkájuk nincs vele.

Most beszéltem az egyik ismerősömmel, ő is ehizta saját felelősségre, 6 an voltak egy kórterembe, az egyiket akkor vitték be hányos-fosos rotával....


Az ilyen észosztó idotáktól mint Te 6-os, akinek fogalma sincs semmiről, csak azt kérem, ne okoskodjon már bele.

2017. márc. 26. 14:19
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

3as vagyok.

A fiam most lesz 6 éves. 3,5 évesen korházba került. 2 nap után saját felelősségre hazahoztuk a borzalmas állapotok és a felesleges bent lét miatt ( rá sem nézett doki). Háborogtak a kórházban, megmondták, hogy jelezniük kell a gyámügynek. Ezután semmi nem törtènt. Senki nem keresett minket. Magánúton természetesen elvittük dokihoz.

2017. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!