Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még akinek több gyereke...

Van még akinek több gyereke lett, mint amennyit tervezett/ terveztek?

Figyelt kérdés
Miért alakult így? Boldog vagy nagycsaládos anyukaként?

2017. ápr. 3. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Egy van. Egyet terveztunk,nem is akartunk/akarunk meg veletlenul se tobbet. Oda is figyelunk erre,hogy meg "veletlenul"se legyen meg egy.
2017. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Kettot vagy harmat szerettunk volna. Harom lett. Tokeletes.

Szomszed allitja, maximum kettot akart, mert nyomorgott gyerekkent, hat testvere volt.

Erre mi tortenik? A hetediket szulte tegnap...

2017. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mi hármat akartunk és négy lett - mert a harmadik terhességböl ikreink lettek. De így még érdekesebb.
2017. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

En kettot szerettem volna.

Meg is lett,aztan exemmel elvaltunk,uj kapcsolatom lett,termeszetesen az uj parom is szeretett volna gyereket,igy lett egy 3. Is,es talan meg egy 4. Is jon par even belul.

Furcsa volt visszaszokni a babazasba ( a nagyok 7 es 9 evesek voltak mikor szuletett)

Nehezebb is vele,es en sem birom ugy a vele jaro dolgokat,de boldog vagyok,hogy van.

2017. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
3 gyereket akartam. 3 lett. Utána gondoskodunk a megfelelő védekezésről. Ennyi. Ez ilyen egyszerű. Aki nem akar gyereket az mindent megfog tenni hogy ne legyen aki meg kicsit is akar annak lesz. Tisztelet a kivètelnek persze akit önhibáján kivül ejtenek teherbe.
2017. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Lányként kettőt akartam. Aztán férjhez mentem és megszületett az első. Beleszeretettem. Négy év múlva úgy döntöttünk, hogy szeretnénk még egyet. És így ment ez négy évenként... :) most öt van és nagyon élvezem. De a nagyok már nagyok és kicsit ijedten gondolok arra, hogy ha mindegyik kirepül, akkor nagyon fogok unatkozni. Bár akkor meg jöhetnek az unokák. :)

Nem tudom hogy tudtam nélkülük élni. Az összes gyerekemért rajongok.

2017. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%
Kettőt terveztünk, van egy háromévesünk, ez most a második terhességem, ikreket várunk :-)
2017. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!