Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kozervatív stílusú anyukák,...

Kozervatív stílusú anyukák, hol vásároltok magatoknak nyári ruhákat?

Figyelt kérdés
Kisgyerekes anyukaként (de korábban sem) nem hordok lenge, áttetsző ruhákat, mély kivágású felsőket és átlátszó nadrágokat. Kicsit konzervatív vagyok. Budapesten keresek megfizethető, de szép ruhákat, nyári nadrágokat, felsőket árusító boltot, vagy minőségi turkálót is akár, nyitott vagyok. Hova menjek? Hova érdemes? Olyan hely érdekelne, ahol nem 5-10db-ból lehet válogatni és lehet próbálni is (nem zsákos turi).
2014. júl. 10. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
ázsia center
2014. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemrég költöztem Bp-re. Ez hol van?
2014. júl. 10. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
H&M? Zara? Sinequanone? Tatuum? Benetton? Orsay? Reserved? :) Tízezer és egy bolt van pesten. :)
2014. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhol kapsz ilyen ruhát, bármelyik plázába bemész, kb a boltok 5%-át zártad csak ki a kritériumaiddal. Hol láttál olyan boltot, ahol csak áttetsző, mélyen dekoltált ruhák vannak? Szerintem majdnem mindenhol lehet ízléses, csinos, visszafogott ruhát venni.
2014. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem minden nyári pamutruhám sztreccs, rugalmas, ugyanazt hordtam has nélkül is meg 38hetesen is


szóval az alábbi típusok jók lesznek baba után is:


[link]

[link]

2014. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok

azt elfelejtettem minden kínaiban lehet ilyeneket kapni pár ezerért

[link]

2014. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Háda, szeretem a turkálókat. Ott új cuccok is vannak, és kilós. Ilyen van pl a Bosnyák téren, a Keleti és a Blaha közt... Régen szerettem az Ázsia centert, de mára ruhákban pofátlanul drága a minőségéhez képest
2014. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!