Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtem meg?

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés
Ma úgy volt, hogy suliig anyáéknál leszek, utána párom jön értem, vacsizunk valahol és vásárolunk este. Anya tudta, hogy megyek, köszöntem neki, vissza se köszönt, csak annyit mondot, hogy ma jön az osztálytársam, jó lenne, ha bezárkóznál a szobádba. Fogtam magam, összeszedtem a cuccaim és hazajöttem. Itthon írtam anyának, hogy ezt talán nem így kellett volna, tudtad, hogy ma jövök és ahelyett, hogy szégyellsz inkább dicsekedned kellene velem nem pedig elbújtatni terhesen. Mert nekem úgy jött le, hogy ő nem akarja, hogy az illető tudja, hogy ott vagyok, vagyis szégyell. Párom szerint kicsit érzékenyen reagáltam de hát hogy reagáljak mikor éppen egy hónapom van szülésig és ezt kapom, hogy felnőtt nő létemre zárkózzak be. Nekem az esett le, hogy szégyell pedig nem tudom, miért.
2017. ápr. 6. 10:20
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
36 hkm
2017. ápr. 6. 10:20
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Most kinek jön az osztálytársa vagy mi van?
2017. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi bajotok van.

Azt írtam, hogy meg volt beszélve, hogy anyáéknál leszek ma és mikor odaértem, mondta, hogy zárkózzak be a régi szobámba mert jön az osztálytársa és gondolom, nem akarta, hogy lásson... ebből az esett le, hogy szégyell.

2017. ápr. 6. 10:36
 4/25 A kérdező kommentje:
Ha azt mondja, hogy légyszíves menj haza mert vendégem lesz az más vagy, hogy legyek csendben mikor itt van, hogy tudjanak tanulni. De ő konkrétan kijelentette, hogy zárkózzak be, nehogy tudjon rólam az ismerőse. Amikor meg mondtam neki, hogy nem kellene szégyellnie, azt mondta, hogy nem úgy gondolta és én vagyok a hülye amiért megsértődtem de hát hogyne sértődtem volna meg mikor láthatóan szégyell és ezt burkoltan ki is fejti. Úgy, hogy nem adtam rá okot, hogy szégyelljen.
2017. ápr. 6. 10:41
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezted meg anyukádat, hogy ezt miért kéri?

Egyébként titok a terhességed? Tini vagy még? Vagy mi?

Én nem értem, hogy ilyenkor valaki csak úgy elviharzik, ahelyett, hogy rákérdezne, hogy ez most mi. Aztán itt mi találjuk ki, vagy mi?

2017. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Aha, már értem.

Szóval anyukádhoz tanulni megy az osztálytársa. Akkor nem sértődtél meg jogosan. Nem szégyell téged, csak te magyarázod ezt bele. Egyszerűen csak nyugodtan szeretnének tanulni, amíg ott van.

2017. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Tenyleg 12 eves szint...
2017. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem titok. Egyszerűen rosszul esett és eljöttem. Kereskedeleü és marketingre járok, párommal élünk ketten, ősszel íratkoztam be az egyetemre, előtte egy évig dolgoztam. Utána derült ki, hogy terhes vagyok.
2017. ápr. 6. 10:45
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Mi esett rosszul? Hogy anyukád tanulni szeretne az osztálytársával???? Te nem vagy teljesen normális.
2017. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Akkor sem azt kell mondani, hogy zárkózzak be..

Vagy mondja azt, hogy menjek haza, vagy kérjen meg, hogy legyek csendesen , de ne bújtasson senki elöl.

2017. ápr. 6. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!