Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtem meg?

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés
Ma úgy volt, hogy suliig anyáéknál leszek, utána párom jön értem, vacsizunk valahol és vásárolunk este. Anya tudta, hogy megyek, köszöntem neki, vissza se köszönt, csak annyit mondot, hogy ma jön az osztálytársam, jó lenne, ha bezárkóznál a szobádba. Fogtam magam, összeszedtem a cuccaim és hazajöttem. Itthon írtam anyának, hogy ezt talán nem így kellett volna, tudtad, hogy ma jövök és ahelyett, hogy szégyellsz inkább dicsekedned kellene velem nem pedig elbújtatni terhesen. Mert nekem úgy jött le, hogy ő nem akarja, hogy az illető tudja, hogy ott vagyok, vagyis szégyell. Párom szerint kicsit érzékenyen reagáltam de hát hogy reagáljak mikor éppen egy hónapom van szülésig és ezt kapom, hogy felnőtt nő létemre zárkózzak be. Nekem az esett le, hogy szégyell pedig nem tudom, miért.
2017. ápr. 6. 10:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem is gondololtam, hogy ilyen csekely ertelem eleg az egyetemhez:/
2017. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Egyetemre???? És nem tudsz helyesen írni????
2017. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem jogosan sértődtél meg, mindenki megválaszolta a kérdésed, ezen viszont ne sértődj meg. ;)
2017. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
Anyukád kettyinteni szeretett volna, és nem akarta, hogy rányissál.
2017. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%
😂
2017. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
98%
Biztos édesanyádnak az suhant át az agyán (ha már egyszer azt várod el, mint írod, hogy dicsekedjék veled), hogy majd ott köszöntök egymásnak, te átszellemült mosollyal a pocakodat simogatva, gratulációra áhitozván állsz, osztálytársa meg érdeklődik hogy vagy, mi van a gyerekkel, fiú lesz vagy lány stb..., te meg szívesen válaszolgatva átmész baba témájú kiselőadásba a helyett, hogy tanulni tudnának. Ezért ezt megelőzendő -bár nem túl finoman-, de megkért, hogy vonulj el. Ennyi. Nem, nem vagyok holmi besavanyodott aggszűz, két gyerekem van, de terhesen sem vártam soha, hogy körülöttem forogjon a világ. Nyilván az ember érzékenyebb és sérüléknyebb ilyenkor, de nem kell rágörcsölni ennyire és le kell vonni a tanulságot: bármit is beszéltél meg előre, legközelebb indulás előtt eressz meg egy telefont, akkor biztosan nem kerülsz ilyen helyzetbe. Persze hívhatott volna ő is, gondolom akkor meg azon sértődtél volna meg. Lesz még hasonló, mikor szülés után sem tud mindig rohanni segíteni, vagy fogadni titeket, neki ő az unokája-akit nyilván majd imád-, van saját élete, amit nem rendelhet alá a tiednek.
2017. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 jafnrétti ***** válasza:
93%

Kibogozni sem volt egyszerű az alaphelyzetet,pedig azért egyetemista, felnőtt nőként az a minimum lenne, hogy úgy vázold a körítést, hogy azt érteni is lehessen, mert marhára nem volt világos, hogy te milyen suliig lesze anyukádnál, miféle osztálytárs megy anyukádhoz és miért, és hogy miből vetted le azt, hogy anyukád szégyell téged.

Úgy írsz, mint egy gyerek.

Nem tudom, még mindig, hogy milyen osztálytársról van szó, és hogy miért ment oda, de ha dolguk volt, valószínű nem veled akartak foglalkozni.

Érthetetlen az egész amúgy. Te most ott vendégsgében voltál, vagy csak odamentél, mert hazamenni nem volt kedved?

2017. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
Mivan ??
2017. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
Hogy telik a bujkalas?
2017. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
46%
Komolyan úgy vállalsz gyereket hogy még nem szakadtál le anyukádról?? Nem mindegy neked hogy mit csinál? Ne járj a nyakára és te se avasd be mindenbe, mert hamar ott találod magad hogy eláraszt gyermeknevelési tanácsokkal is. Te már külön háztartás vagy, nem egészséges ha továbbra is gyerek szerepben maradsz.
2017. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!