Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan sértődtem meg a srácra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg a srácra?

Figyelt kérdés

Már ismerkedünk egy ideje, de még nem történt semmi igazából. És a múltkor volt egy elég komoly beszélgetésünk. Mondta, hogy nem nyílok meg neki, meg soha nem mesélek magamról, és így nem tud igazán megismerni, amiben igaza is van, de ez azért van, mert úgy érzem mindig, hogy bármit mondok neki, nem érdekli, és folyton csak magáról beszél... És végül nagy nehezen meséltem pár neki pár dolgot a múltamról, erre kb. annyi volt a reakciója, hogy te totálisan bolond vagy...


Na ezek után úgy döntöttem, hogy egy ilyen ember nem méltó a bizalmamra. Mert attól, hogy neki nem volt nehéz gyerekkora, még megérthetné, hogy másnak nem olyan könnyű az élete...


2016. szept. 3. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, jogosan sértődtél meg rá. Nem érdemli meg a bizalmad, én is megsértődtem volna.
2016. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Mekkora tuskó!
2016. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Én még arra se pazaroltam volna az energiát, hogy megsértődök rá, egyszerűen csak többet nem is foglalkoznék vele..
2016. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Túl kevés információ. Mit meséltél neki? Ráadásul lehet neki is nehéz volt a gyerekkora csak nem ezzel próbálja meg eladni magát.
2016. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neki nem volt az, mert nagyon őszinte srác. Nem fogom leírni, mit mondtam neki, de durva dolgok.
2016. szept. 3. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, miket mondtál. Ha ennyi a reakciója, hát hagyná és is a fenébe.
2016. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!