Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb gyermekbiblia?

Melyik a legjobb gyermekbiblia?

Figyelt kérdés

7-8 eves fiaimnak keresek bibliat, olyat szeretnek, amiben vannak kepek es konnyu olvasni.

Neztem mar konyvesboltban, sok fajta volt, de nehanyba bele sem lehetett lapozni, mert le volt foliazva, volt, amiben nagyon tomor es nehezen olvashato volt a szoveg, de olyan is, ami inkabb kisebbeknek valo kepeskony volt oldalankent 1-2 mondattal.

Nekunk a ketto kozott lenne idealis.

Koszonom a valaszokat elore is!


2017. ápr. 20. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyvet nem tudok szépet, de ajánlom a Könyvek könyve rajzfilm sorozatot. A japánok tudnak nem vérengzős mesét is csinálni. Szerintem jobban lekötné a gyereket.
2017. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. Még anno én kaptam gyerekkoromban. Most az 5 éves fiamnak szoktam belőle olvasni, amikor kéri.

2017. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt javaslom:

[link]

2017. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!