Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ettől lehet valami baja?

Ettől lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Kisfiam elég som mindent kap orvosi utasítasra cebion c vitamin cseppet, folsav, maltofer, biogaia, E-vitamin, Robokid kálcium és még van egy kettő.Mindnek átolvastam a tájékoztatóját, de valahogy a Kálciumnál kimaradt nekem, hogy hűtőben tárolandó.😣 Másfél hónapja vettük szóval már aktuális a cseréje (6 hétig felhasználható) de sajnos soha nem tettem hűtőbe, a konyhapulton van/volt eddig a többivel együtt.


Nagyon szégyellem magam és félek, hogy valami baja lehet a nem jól tárolt vitamintól.


Mit gondoltok?



2017. ápr. 27. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem lett baja (hasmenés, hányás), akkor szerintem nem kell aggódnod. Legrosszabb esetben feleslegesen adtad be neki, mert tönkrement és nem hatott.
2017. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugi, nem lesz semmi baja. miért kell ennyi mindent szednie?
2017. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kicsit megnyugodtam 😊 Koraszülött volt és gyengébb az immunrendszere mint a vele egykorúaknak azért kap ennyi mindent.
2017. ápr. 27. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!