Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy pelenkázótáska miben...

Egy pelenkázótáska miben különbözik egy nagyobbacska átlagos táskától?

Figyelt kérdés
Egy normális bőr női táskát szeretnék, amilyeneket amúgy is használok, mert nem akarok én is babás cuccokba vedleni, ha nem muszáj. Lehet vennem se kell semmilyet, mert lenne már elve olyanon, ami annak is jó. Mi a különbség? Csak eladják annak, mert a kismamákra mindent rásóznak? Vagy van valami speciális belső elosztás, valami rekesz, ami jó ha van benne, és normál táskákban nincs olyan, vagy mire kell figyelni, hogy praktikus legyen egy sima divatos bőrtáska is?
2017. ápr. 30. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

A nevében

Nekünk a babakocsihoz volt, megy a kocsihoz és van rajta olyan akasztó amivel a kocsira lehet tenni, ennyi (és volt benne egy pelenkázólap amit sosem használtunk..)

2017. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 babyboom567 ***** válasza:
77%
Nekünk a babakocsihoz járt,ugyanolyan színű és az oldalán van 2 zseb a cumisüvegeknek(szerintem ez hasznos),de ennyi.
2017. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 babyboom567 ***** válasza:
83%
Azt elfelejtettem írni,hogyha babakocsi nélkül megyünk valahova,nem visszük,minden elfér a hátizsákomban.
2017. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Én kaptam a babakocsival :) szerettem :)

Mondjuk én nem tenném egy helyre a pelenkát és a pénztárcát még akkor sem, ha el van választva. A táskámat a személyes dolgaimra

használom. Attól, hogy magaddal viszed a pelenkázó táskát, még nem vedlesz, és nem leszel annyira anyukás, amennyire láttatni nem akarod.

2017. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Soha nem volt nekem, nem is kellett. Sima műbőr táskám van, amit használok a babacuccok tárolására ha menni kell valahova. Teljesen megfelel, nem kell külön venned.
2017. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk járt a babakocsihoz.

Szeretem, mert a saját táskám nem olyan nagy, ha baba nélkül mászkálok, nem szeretek nagy puttonyt cipelni.

Amúgy sem tenném bele a babacuccot, nem szeretem.

2017. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Remek, köszönöm a válaszokat, akkor nem veszek! Van olyan táskám is, amiben van ilyen fél literes üdítőnek való tartó. Akkor majd próbálgatom a meglévőkbe, hogy mibe férek el.


A vedlést arra értem, hogy pelenkázó táska néven, amiket én eddig láttam, hát azok nekem nem tetszenek. Ami elfogadható áron van, az iszonyatosan harsány színű, semmihez se megy, vagy olyan mintája van, mintha az ovis gyerek táskájára varrtak volna két felnőttnek való fület. Ami meg nem rikít messziről, hogy én egy nagyon színes szagos pelenkázó táska vagyok, az meg még mindig nem valami szép táska, viszont olyan áron adják, hogy annyiért már márkás bőrt vesz az ember, némelyik árán még kettőt is. Ezeket, ha nem pelenkázótáska néven adnák el, akkor harmad vagy még kevesebb lenne az áruk. Azért mikor valami poliészter szörnyeteget 25 ezerért kínálgatnak... a kínaiban hasonló van 4 ezerért kb.


Nekünk a kocsihoz nem adtak, lehetett volna venni hozzá passzolót, de valami pofátlanul drágán és úgy nézett ki, mint azok a fila táskák, amiket pontokért adtak a tescoban pár éve.

2017. ápr. 30. 14:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Tesómnak vettem baba-ajándékba. Nekik se volt a babakocsihoz és nem akartak külön venni. Olyat vettem, ami színben passzol a babakocsihoz.

Vízhatlan. Belül 2 rekeszes, plusz zsebes. Kívül zsebek, rekeszek (mind a 4 oldalán) Van hozzá pelenkázólap és egy plusz vízhatlan átlátszó "kistáska"

Ők nagyon szeretik, minden belefér amit visznek a babával (cumisüvegből is kettőt visznek, teásat és táposat) és jól el lehet rendezni benne a holmikat (hála a sok zsebnek, rekesznek), nem kell keresgélni, csak egy mozdulat és kikapják belőle a kellő cuccot (a tesóm a saját iratait, pénztárcáját is abban hordja az egyik zsebben)

Azt szeretik még benne nagyon, hogy egy kézzel is könnyen ki- becipzározható.

3500-ért rendeltem kb 1 éve.

2017. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Talán annyiban "extra" hogy a legtöbb babakocsira csatolható. De ha van megfelelő táskád amibe minden belefér akkor elég felesleges cucc.
2017. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
sztem azon kívül, hogy belül vízhatlan, nem nagyon van benne extra. Némelyiknek van kihajtható pelenkázólapja, de az sem mindben.
2017. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!